پیش بارگیری

هزینه طراحی سایت اختصاصی

هزینه طراحی سایت اختصاصی

هزینه طراحی سایت اختصاصی

اگر به ضرورت حضور آنلاین برای رشد تجارت خود پی بردید, دیگر نگران هزینه طراحی سایت اختصاصی نباشید. شاید هم با پیشرفت کسب و کار شما, وب سایت فعلی دیگر نیاز های شرکت را برآورده نمی کند.

چنانچه وب سایت فعلی قادر به رسیدگی به الزامات شرکت نیست, و منسوخ شده است. همچنین, کسب و کار شما را بد جلوه می دهد, زمان تغییرات و طراحی مجدد سایت فرا رسیده است. واضح است, که عوامل متعددی در هزینه طراحی سایت اختصاصی تاثیرگذار هستند.

زمان و هزینه طراحی سایت اختصاصی

بخش قابل توجهی از بودجه طراحی سایت در کرج صرف توسعه دهنده می شود. همچنین, باید فردی متخصص در این زمینه باشد. وب سایت, توسط توسعه دهندگان حرفه ای طراحی و پشتیبانی می شود. از دیدگاه دیگر, مدیران کسب و کار به طراحی وب فکر می کنند, اما انجام آن را به متخصصان حرفه ای واگذار می کنند.

توسعه وب یک حرفه خاص است, و از قوانین سختگیرانه و منطقی طراحی UI/UX پیروی می کند. طراح وب باید دانش سیستم های شبکه ای, جریانات کاربر, انتخاب فونت, رنگ, تصاویر و زیبایی شناسی را داشته باشد.

نرخ ساعتی طراحی وب سایت

طراحی وب یک زیر مجموعه از توسعه وب است, یک فرمت ارگانیک از فرایند با تاکید قوی بر جذابیت و راحتی کاربر است. هزینه طراحی سایت اختصاصی, از نظر سطح کیفیت, تحویل, استاندارد ها و میزان تخصص صرف شده تخمین زده می شود. با این حال, برون سپاری طراحی به یک توسعه دهنده, فارغ از جزئیات فقط هزینه خدمات با کیفیت را به همراه دارد.

بهترین راه برای کاهش هزینه طراحی سایت اختصاصی, برون سپاری آن به یک شرکت طراحی معتبر است. هدف شما صرف کمترین هزینه برای طراحی وب و دوباره کاری نیست, چرا که به کیفیت کار اهمیت می دهید. بیش از 75% مردم اعتبار یک کسب و کار را, بر اساس ظاهر وب سایت آن تشخیص می دهند. بنابراین, تصمیم با شما است, که خدمات با کیفیت و قیمت مناسب را انتخاب کنید.

 

هزینه طراحی سایت اختصاصی

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت

قبل از پاسخ به سوال هزینه طراحی سایت اختصاصی چقدر است, باید عوامل موثر بر این قیمت گذاری را بدانید.

به سوالات زیر پاسخ دهید:

  • آیا به طراحی مجدد, یا وب سایت جدید نیاز دارید؟
  • آیا به CMS (سیستم مدیریت محتوا) نیاز دارید؟
  • چه نوع تصاویری می خواهید: معمولی, سفارشی, قابل استفاده مجدد؟
  • آیا قصد استفاده از چند رسانه ای را دارید؟
  • آیا به بستر های تجارت الکترونیک برای وب سایت خود فکر می کنید؟
  • اگر قصد دارید, ویژگی هایی مانند, چت سفارشی را به وب سایت اضافه کنید؟

این نکات به تقسیم بندی هزینه, هنگام تجزیه و تحلیل هزینه طراحی سایت اختصاصی, کمک می کند. یعنی, بهینه سازی بودجه طراحی را براساس, آنچه از قبل می خواهید انجام دهید.

هزینه طراحی سایت جدید

هزینه طراحی سایت اختصاصی مجدد ممکن است, نصف یا یک سوم ارزان تر از طراحی اولیه باشد.

طرفداران:
  • طراحی جدید فرصتی است, برای بررسی عملکرد وب سایت به گونه ای که شما می خواهید. بنابراین, طراحی سایت جدید بیشتر با نیاز های شما مطابقت دارد.
  • معماری اطلاعات یکپارچه با ساختار مقیاس پذیر, امکان افزودن محتوای متناسب با الگوی کلی را فراهم می کند. این معماری باید با گرایش های مدرن مطابقت داشته باشد, و مدت زیادی از راه اندازی آن نگذشته باشد.
معایب:
  • هزینه طراحی سایت اختصاصی, از ابتدا گرانتر است. زیرا شامل: طراحی تمام صفحات, UI جدید, فریم های فنی و گرافیکی می شود.
  • زمان طراحی سایت اختصاصی جدید, کمتر از زمان بازسازی و طراحی مجدد است. با این حال, زمان زیادی برای طراحی کل وب سایت نیاز است.

در نهایت, هزینه طراحی سایت اختصاصی با پیچیدگی صفحات و میزان محتوا تعیین می شود. طراحی مجدد یا نیمه مجدد ممکن است, صرفه جویی در هزینه باشد. اما صرف زمان و هزینه مجدد, برای آن اجتناب ناپذیر است.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *