پیش بارگیری

نرم افزار طراحی سایت wordpress

نرم افزار طراحی سایت wordpress

نرم افزار طراحی سایت wordpress

نرم افزار طراحی سایت wordpress, یک سیستم مدیریت محتوا (CMS) است. سیستم مدیریت محتوا, به شما امکان میزبانی و ساخت وب سایت را می دهد. نرم افزار طراحی سایت wordpress شامل: معماری افزونه و سیستم قالب می شود. وردپرس امکان طراحی وب سایت, وبلاگ, نمونه کار و فروشگاه آنلاین را متناسب با کسب و کار شما فراهم می آورد.

WordPress.org یا WordPress.com

تفاوت بین WordPress.org و WordPress.com به میزبان وب سایت شما بستگی دارد. شما از طریق ارائه دهنده میزبانی هاست, وب سایت یا وبلاگ خود را در WordPress.org میزبانی می کنید. همچنین باید نرم افزار وردپرس و نام دامنه اختصاصی خود را خریداری کرده, و سرور خود را مدیریت نمایید. این یک تجربه کاربردی تر نسبت به WordPress.com است. میزبانی وب سایت, از طریق WordPress.com برای شما ارائه می شود. از این طریق, دیگر نیازی به بارگیری نرم افزار یا مدیریت سرور نخواهید داشت.

WordPress.org

اگر می خواهید بر کنترل و سفارشی سازی وب سایت خود مسلط باشید, انتخاب WordPress.org ایده آل است. با این حال, بیشتر مسئولیت بر عهده وب سایت WordPress.org خواهد بود. برای شروع کار با نرم افزار طراحی سایت wordpress, یاید دامنه اختصاصی خود را خریداری و تنظیم نمایید. قالب و افزونه ها را خریداری و نصب کنید, کد وب سایت را ویرایش و در نهایت امنیت وب سایت را مدیریت نمایید. استفاده از WordPress.org رایگان است. در مقابل برای داشتن هر آیتم دیگری بر روی وب سایت, باید هزینه پرداخت کنید.

WordPress.com

اگر به دنبال یک گزینه همه منظوره هستید, WordPress.com بهترین انتخاب است. با WordPress.com شما نیازی به مدیریت سرور, خرید دامنه و پرداخت هزینه میزبانی ندارید. تعدادی گزینه سفارشی سازی, توسط WordPress.com برای شما ارائه می شوند, که دارای دو نسخه رایگان و پولی است. اگر از نسخه رایگان استفاده می کنید, نمی توانید تم یا افزونه ای را بارگذاری نمایید, و یک زیر دامنه وردپرس دارید. با این حال, گزینه ای برای پرداخت هزینه ارتقا و دریافت امکانات, برای کنترل بیشتر وجود دارد. همچنین, گزینه ای برای خرید دامنه سفارشی, از طریق وب سایت های دیگر وجود دارد.

نرم افزار طراحی سایت wordpress

نرم افزار طراحی سایت wordpress مبتدی

نرم افزار طراحی سایت wordpress متفاوتی برای طراحی سایت استارتاپی ایجاد شدند. کاربران استفاده از نرم افزار ها را ساده می دانند, اما شروع به کار کمی دشوار است.

 1. انتخاب طرح WordPress.com
 2. تنظیم نام دامنه و میزبان وب
 3. نصب وردپرس
 4. انتخاب قالب وردپرس
 5. افزودن پست ها و صفحات
 6. سفارشی سازی وب سایت
 7. نصب افزونه ها
 8. بهینه سازی وب سایت برای افزایش سرعت
 9. الهام از نمونه وب سایت های وردپرس

نرم افزار طراحی سایت wordpress تنظیمات

انتخاب طرح WordPress.com

برای شروع طراحی سایت در کرج, یک طرح وردپرس را انتخاب کنید. با انتخاب WordPress.org فقط یک گزینه رایگان دارید, اما باید سایر موارد را خریداری نمایید. دامنه, میزبانی وب, افزونه ها , قالب و دیگر موارد به صورت پولی ارائه می شوند.

تنظیم دامنه و میزبانی وب

تنظیم دامنه و انتخاب ارائه دهنده میزبانی وب, معمولا در زمان ایجاد وب سایت انجام می شوند. برای درک بهتر از تفاوت نام دامنه و میزبانی وب می توانید, نام دامنه را به عنوان آدرس منزل خود تصور کنید. کاربران توسط نام دامنه به وب سایت شما دسترسی پیدا کرده, و اطلاعات آن را بررسی می کنند. نام دامنه شبیه به www.example.com خواهد بود.

WordPress.com به شما امکان می دهد, که دامنه خود را رایگان یا سفارشی انتخاب نمایید, و میزبانی را ارائه می دهد. ارائه دهنده میزبانی مهم است, زیرا بر سرعت, امنیت و قابلیت اطمینان وب سایت تاثیر می گذارد.سه شرط برای میزبانی وردپرس وجود دارند:

 • PHP نسخه 7.4 یا بالاتر
 • پشتبانی از HTTPS
 • MySQL نسخه 5.6 یا بالاتر و MariaDB نسخه 10.1 یا بالاتر
نصب WordPress

اگر از ارائه دهنده میزبانی وردپرس استفاده می کنید, باید CMS را برای اتصال دامنه به وب سایت نصب نمایید. بعد از نصب وردپرس, باید به چند سوال درباره دامنه, فهرست نصب وردپرس و اطلاعات کلی, پاسخ دهید. پس از حدود 24 ساعت, وب سایت شما به حساب میزبانی وب متصل می شود, و یک ایمیل تایید برای شما ارسال می شود.

در نهایت, دامنه شما راه اندازی شده, و وردپرس را نصی کردید. در مرحله بعد دامنه اصلی را در وردپرس تنظیم نمایید, تا کاربران با جستجوی آن به وب سایت شما دسترسی یابند.

 

 

 

 

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *