پیش بارگیری

نرم افزار طراحی سایت google web designer

نرم افزار طراحی سایت google web designer

نرم افزار طراحی سایت google web designer

بدون شک, نرم افزار طراحی سایت google web designer یک ابزار خوب برای طراحی بصری است. این برنامه برای ایجاد وب سایت های HTML 5 تعاملیو تبلیغات بنری, مستقل از سیستم عامل است. google web designer بر روی سیستم عامل های از جمله: ویندوز, مک و لینوکس کاربرد دارد. همچنین, WYSIWYG یک ویرایشگر برای ایجاد طرح های مبتنی بر HTML 5  می باشد.

نرم افزار طراحی سایت google web designer چیست؟

GWD (طراح وب Google), یک ابزار ساده برای توسعه محتوای سازگار با صفحه است. استفاده از این ابزار مبتنی بر رابط کاربری, برای طراحان مبتدی بسیار ساده است. در حالی که توسعه دهندگان وب حرفه ای, می توانند لایه های عمیق تر آن را به کار گیرند. ویژگی های اتوماسیون GWD, به شما امکان ایجاد صفحات واکنشگرا را می دهد. طرح های GWD و موشن گرافی, بر روی هر دستگاهی قابل نمایش هستند. در ادامه به ویژگی هایی, که GWD را به انتخابی محبوب برای کاربران تبدیل کرده است اشاره داریم:

     1. طراحی شناور

طراحی شناور اجازه می دهد, هنگام تنظیم فواصل از بالا, راست و… از درصد استفاده نماییم. زمانیکه اندازه و مقعیت عناصر در صفحات بر اساس درصد تنظمیم می شود. در صورت تغییر اندازه صفحه ساختار کلی بدون جابجایی, تغییر سایز داده خواهد شد. اما در طراحی ثابت, با ایجاد یک تغییر کوچک, باید کل عناصر صفحه تغییر مکان داده شوند.

     2. سیستم رویداد

نرم افزار طراحی سایت google web designer, امکان ایجاد اسناد و جدول زمانبندی را برای هر عنصر فراهم می کند. برای طراحی خلاقانه, سفارشی سازی را توسط JavaScript اعمال نمایید.

     3. محیط نوشتاری 3D

نرم افزار طراحی سایت google web designer, یک ابزار 3D Stage Rotate است. این ابزار, برای بررسی فاصله یک عنصر از هر طرف مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید به راحتی بر روی هر عنصر, کلیک کرده و آنرا بچرخانید یا جابجا نمایید. بنابراین, طراح وب  Google بک محیط نوشتاری 3D است.

     4. صفحات HTML

نرم افزار طراحی سایت google web designer, دارای ویژگی های فوق العاده ای برای تبدیل صفحات به فایل های HTML است. برای تبدیل خودکار به فایل HTML, هر صفحه Google Drive را در google web designer قرار دهید.

 

نرم افزار طراحی سایت google web designer

      5. انتشار مستقیم در استودیو DoubleClick

استودیو DoubleClick, قابلیت های صفحه نمایش متقابل را ارائه می دهد. بنابراین, می توانید طراحی متناسب با تلفن همراه و دسک تاپ را ایجاد نمایید. GWD با بکارگیری DoubleClick Studio, یکپارچه سازی شده است. در نتیجه, امکان افزودن تصاویر, فیلم, نقشه و سایر ویژگی های تعاملی را فراهم می آورد. بهیم تک گستر, تمامی خدمات طراحی سایت در تهران, را با متد های روز دنیا انجام می دهد.

     6. ادغام با Google Drive

Google Drive, به عنوان پشتیبان یا بستری برای اشتراک گذاری اسناد در نظر گرفته می شود. اما GWD, آن را برای انتشار اسناد به روشی ابتکاری استفاده می کند. این ویژگی باعث می شود, پیش نمایشصفحات خود را بر روی دسک تاپ یا موبایل مشاهده نمایید. این ویژگی باعث شده است, GWD یک ویرایشگر منحصر به فرد باشد.

     7. BYOC (Build your component)

نرم افزار طراحی سایت google web designer, مجموعه ای از اجزای داخلی را ارائه می دهد. ویژگی BYOC, اجزای موجود را افزایش داده, و از اجزای جدید پشتیبانی می کند. اجزای سفارشی, در یک فایل ZIP بسته بندی می شوند. این اجرای سفارشی, زمانیکه به GWD وارد شوید به اجزای اصلی تبدیل می شوند.

     8. انیمیشن متحرک

نرم افزار طراحی سایت google web designer, دارای ویژگی های متحرک سازی, انیمیشن, جدول زمانی و تنظیم کلید خودکار می باشد. دو حالت متحرک سازی انیمیشن: سریع و پیشرفته را دارد.

متحرک سازی سریع, با افزودن نمای جدید تمام صفحه, صحنه ای متحرک را ایجاد می کند. این ویژگی امکان تغییر عناصر, تغییر زمان انتقال, سهولت تغییر و موارد دیگر را فراهم می کند.

متحرک سازی پیشرفته, کنترل بهتری بر فریم های فردی دارد. لایه های را برای تغییر هررعنصر از یک مجموعه عناصر ارائه می دهد.

     9. نمونه های سفارشی

نرم افزار طراحی سایت google web designer, یک پنل غنی برای انتخاب رنگ های پیش فرض ارائه می دهد. استفاده از این ابزار, امکان سفارشی سازی رنگ ها را با درصد های سفارشی فراهم می آورد.

     10. گروه ها

GWD, امکان استفاده مجدد از عناصر را برای طراحی فراهم می کند. هر تغییری که در گروه ایجاد کنید, در همه موارد منعکس می شود. در نتیجه, برای طراحی سایت آموزشی نیازی به کپی برداری و جایگزینی نیست. اگر نمونه ای از یک گروه وجود نداشته باشد, به عنوان فایل همراه ذخیره می شود. گروه ها می توانند شامل انیمیشن باشند, و برای ایجاد گالری پویا استفاده شوند.

     11. اجزای اصلاح شده وب

GWD اجزای جدید وب مانند: اشکال, 360 Gallery, Canvas Tap Area, Map, iFrame را شامل می شود. دیگر اجزای وب GWD شامل: Gallery Swipeable, Carousel Gallery Video, YouTube و سایر موارد می شود. همچنین, برای تسهیل استفاده از ردیابی لمسی و موس, ضربه زدن, کلیک و سایر حرکات لمسی تشکیل شده است.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *