پیش بارگیری

قیمت طراحی سایت فروشگاه

قیمت طراحی سایت فروشگاه

قیمت طراحی سایت فروشگاه

عوامل زیادی, بر نحوه ساخت و قیمت طراحی سایت فروشگاه تاثیرگذار هستند. در تجارت الکترونیک جهانی, وب سایت های فروشگاهی قویتر با ایده جدید موفق می شوند. قبل از برآورد قیمت طراحی سایت فروشگاه, دو سوال اصلی از مشتریان پرسیده می شود: “ترافیک و اهداف فروش شما چیست”؟ همچنین, چه ویژگی های سفارشی و پلتفرم تجارت الکترونیکی را برای توسعه و طراحی وب سایت نیاز دارید؟ پاسخ به این سوالات بسته به اینکه یک استارتاپ هستید, یا صاحب یک کسب و کار موفق, متفاوت است. بنابراین منطقی است, که قیمت طراحی سایت فروشگاه بسیار متفاوت باشد.

اگر به دنبال ترافیک و فروش زیاد هستید, قیمت طراحی سایت فروشگاه شما افزایش می یابد. چرا که برای بدست آوردن رتبه بهتر, باید ویژگی ها و قابلیت های بیشتری را به وب سایت اضافه نمایید. توسعه و طراحی وب سایت فروشگاهی, مانند راه اندازی هر کسب و کار دیگری به برنامه ریزی, بودجه و تیم حرفه ای نیاز دارد.

قیمت طراحی سایت فروشگاه چقدر است؟

قیمت طراحی سایت فروشگاه, به ویژگی ها, پیچیدگی پروژه و پلتفرمی (WordPress, Shopify, Magento و…) بستگی دارد.

عوامل اصلی تعیین کننده, قیمت طراحی سایت فروشگاه شامل موارد زیر است:

طراحی وب سایت- قیمت طراحی سایت فروشگاه تا حد زیادی به سفارشی سازی در مقابل استفاده از قالب آماده بستگی دارد.

پلتفرم تجارت الکترونیک- پلتفرمی (WordPress, Shopify, Magento و…) که انتخاب می کنید, بر قیمت طراحی سایت فروشگاه تاثیرگذار است.

عملکرد- ویژگی های منحصر به فرد و نیاز های سفارشی سازی, قیمت طراحی سایت فروشگاه را افزایش می دهند.

واردات داده- اگر به واردات داده محصول یا سفارش داده قبلی نیار دارید قیمت توسعه وب سایت افزایش می یابد. مطمئن شوید, پایگاه داده شما شامل تمام داده های مورد نیاز برای اجرای وب سایت باشد.

بازاریابی و SEO- یک برنامه بازاریابی یکپارچه, قیمت طراحی سایت فروشگاه را افزایش می دهد. با این حال, برای بهبود SEO و افزایش ترافیک وب سایت بسیار مهم است.

ادغام سیستم ثالث- طراحی سایت تجارت الکترونیک با ERP یا سایر سیستم های شخص ثالث, اغلب هزینه بالایی را به پروژه اضافه می کنند.

پیچیدگی خرید- برخی قوانین خرید افزونه های تجارت الکترونیک پبچیده هستند, که زمان توسعه و طراحی وب سایت را افزایش می دهند.

طراحی ریسپانسیو-  طراحی واکنشگرا برای نمایش صحیح بر روی گوشی های موبایل, قیمت طراحی سایت فروشگاه را افزایش می دهند.

انتخاب شرکت- انتخاب شرکت معتبر در زمینه توسعه و طراحی وب کار دشواری است, و مستلزم صرف وقت و هزینه است.

قیمت طراحی سایت فروشگاه

قیمت خدمات سئو و بازاریابی وب سایت

ارائه خدمات سئو و بازاریابی, در قیمت طراحی سایت فروشگاه تاثیر زیادی دارند. برخی شرکت های توسعه و طراحی سایت در کرج, خدمات بازاریابی تجارت الکترونیک را به عنوان بخشی از خدمات SEO به مشتریان ارائه می دهند. در صورتیکه, اغلب شرکت ها خدمات سئو و بارایابی تجارت الکترونیک را جداگانه ارائه می دهند. داشتن ویژگی های SEO یک مزیت است, و رتبه بندی وب سایت را در موتور های جستجو بهبود می دهد. علاوه بر این تاثیر بسزایی, بر افزایش نرخ ترافیک و فروش وب سایت خواهد داشت. استفاده از ویژگی های بازاریابی یک میانبر برای کسب رتبه اول موتور های جستجو نیست, اما گام موثری در این زمینه می باشد.

قیمت Ecommerce CMS

سیستم مدیریت محتوا (CMS), یک رابط کاربرپسند است. CMS امکان طراحی و اعمال تغییرات وب سایت را بدون داشتن, دانش برنامه نویسی فراهم می آورد. برخی CMS ها مانند Drupal یا Magento رایگان هستند. برخی دیگر نیز, هزینه اشتراک سالیانه مختصر یا زیادی را دریافت می کنند. با وجود اینکه, قیمت طراحی سایت فروشگاه مهم است, اما نباید عامل اصلی تعیین کننده باشد. مهمترین عامل برای طراحی وب سایت تجارت الکترونیک, باید عملکرد مورد نیاز شما باشد. اگر قصد دارید, دسته ها و صفحات جدیدی را برای محصولات به وب سایت اضافه کنید. طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای این امکان را برای شما فراهم می آورد و تجربه کاربری موفقی را برای کاربران ایجاد می کند.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *