پیش بارگیری

طراحی سایت چگونه است

طراحی سایت چگونه است

طراحی سایت چگونه است

طراحی سایت چگونه است, که فرایند برنامه ریزی, مفهوم سازی و چیدمان محتوا را به صورت آنلاین انجام می دهد. زیبایی در طراحی وب سایت در سطح کمتری نسبت به عملکرد قرار گرفته است. طراحی سایت چگونه است, و شامل طراحی برنامه های وب, اپلیکیشن های موبایل و رابط کاربری می شود. در ادامه موارد زیر را بررسی می کنیم:

  • ایده پردازی
  • انتخاب ابزار طراحی وب
  • عناصر بصری
  • عناصر عملکردی
  • مقایسه طراحی Adaptive و Responsive
ایده پردازی

برای جواب به سوال طراحی سایت چگونه است, باید ابتدا به دنبال ایده ای خاص باشید. در ادامه به تعدادی, از وب سایت ها برای یافتن بهترین ایده اشاره داریم:

انتخاب ابزار طراحی وب

دو روش اصلی, برای طراحی وب سایت وجود دارد. در جواب به طراحی سایت چگونه است؟ می توانید از برنامه های دسکتاپ یا وب سایت ساز استفاده نمایید. ابزاری که برای طراحی سایت استفاده می کنید, باید ویژگی های زیادی را شامل شود. این ویژگی ها شامل: بودجه, تعداد اعضا تیم, نوع و الزامات وب سایت می شود.

1. Desktop Apps

برنامه های رومیزی طرح خود را ایجاد کرده, و برای کدنویسی به یک تیم توسعه دهنده وب می دهند. محبوب ترین برنامه های گرافیکی, برای طراحی وب سایت Photoshop و Sketch هستند. برنامه های گرافیکی, بیشتر برای طراحی وب سایت های پیچیده استفاده می شوند. خروجی این نوع برنامه ها طرح های PSD  هستند, که باعث تمرکز طراح بر روی ظاهر و احساس کلی وب سایت می شوند.

طراحی سایت چگونه است, که استفاده از برنامه های گرافیکی زمان و هزینه آن را افزایش می دهند. طراحی صفحات PSD مسلتزم داشتن, تیم طراحی حرفه ای و متخصص است. برای کاهش هزینه طراحی می توانید, به جای مشارکت با تیم توسعه دهندگان از سازندگان وب سایت استفاده نمایید.

طراحی سایت چگونه است

2. سازندگان وب سایت

سازندگان وب بیشماری وجود دارند, که خدمات و ویژگی های لازم برای طراحی سایت را در اختیار شما قرار می دهند. تحقیقات و آزمایشات خود را برای انتخاب, بهترین پلتفرم طراحی وب سایت انجام دهید. اگر با کدنویسی آشنایی ندارید, با ابزار های مختلف طراحی وب سایت بیشتر آشنا شوید. وردپرس یکی از پلتفرم های محبوب در زمینه طراحی سایت در کرج است.

عناصر طراحی وب

در پاسخ به طراحی سایت چگونه است, توجه به ظاهر و عملکرد وب سایت اهمیت زیادی دارد. ادغام عناصری که در ادامه با آنها آشنا می شوید, عملکرد وب سایت را به حداکثر می رساند.

چیدمان

نحوه تنظیم محتوای وب سایت, تاثیر زیادی بر قابلیت استفاده و عملکرد آن دارد. چیدمان عناصر سایت از قوانین خاصی تبعیت نمی کند, اما چند اصل مهم را باید در نظر بگیرید. نیاز های, مخاطبان وب سایت را بررسی نمایید. همچنین, از طرح هایی که تاثیرگذاری پیام اصلی سایت را کمرنگ می کنند, استفاده نکنید.

شکل ها

عناصر گرافیکی در طراحی سایت, با ادغام و یکپارچه سازی متن و تصاویر به زیبایی آن کمک می کنند. ترکیب رنگ ها و اشکال زیبا می تواند, به جلب توجه بازدیدکنندگان و بهبود عملکرد سایت کمک کند.

فاصله

فاصله یکی از عناصر مهم, برای طراحی سایت چندزبانه جذاب با پیمایش آسان است. عناصر وب سایت, به طرق مختلف فاصله را در بر می گیرند. استفاده مناسب از فضای خالی در ایجاد طرحی که گرافیک, تصاویر و متن را متعادل می کند, بسیار اهمیت دارد. بکارگیری فاصله بین عناصر, به کاربر در انتخاب عناصر و حرکت در وب سایت کمک می کند. بکارگیری فضای سفید, یکی از اولویت های طراحان مدرن وب است.

نمادها و تصاویر

طرح های شگفت انگیز, اطلاعات زیادی را در مدت زمان کوتاهی به شما منتقل می کنند. این امر, با استفاده از تصاویر و آیکون های تاثیرگذار امکان پذیر است. نمادها و تصاویری را انتخاب نمایید, که پیام شما را درست و صحیح به مخاطب القا کنند. جستجو در جستجوگر های گوگل, تصاویر و آیکون های بیشماری را در اختیار شما قرار می دهد.

 

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *