پیش بارگیری

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

بهترین شیوه های طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی, را برای فروش آنلاین به شما ارائه می دهیم. شما تصمیم به راه اندازی, سایت و اپلیکیشن تجارت الکترونیک آنلاین دارید. سایت های تجارت الکترونیک برای نمایش محصول و کالا, و شروع به فروش آنلاین راه اندازی می شوند. تجربه کاربر و طراحی ضعیف می تواند کاربر را مجبور به ترک, و یافتن تجربه بهتر در سایت دیگر نماید.

شیوه کار اپلیکیشن و سایت های تجارت الکترونیک, در سال های اخیر تغیرات چشمگیری داشته است. تعداد تراکنش های آنلاین در سراسر جهان, از 1.3 تریلیون دلار در سال 2014 به 4.1 تریلیون دلار در سال 2019 رسیده است. طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی, رقابت در ایجاد بهترین تجربه کاربر UX را به دنبال دارد.

اهمیت طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

برای درک بهتر اهمیت طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی عالی, به دنیای فیزیکی فروش نگاهی بیندازید. زمانیکه, شرکت اپل اولین فروشگاه فیزیکی خود را ایجاد کرد. نحوه خرید افراد, را به عنوان مشتری به طور کامل تغییر داد. این شیوه, دو پیشرفت عمده در تجربه خرید سنتی را به همراه داشت.

1.       رنگ های روشن, فضای وسیع و باز و طراحی شیک صرفه نظر از خرید مکانی دلنشین را ایجاد می کند.

2.       فروشگاه های اپل, توجه افراد را در هر خرید به خود جلب می کردند. آنها, به منظور بهبود تجربه کاربر ویژگی های جدید را ارائه می دادند. ویژگی های از جمله کارمندان متبحر و در دسترس, امکان تست محصول, نوار Genius را ارائه می دادند.

تعامل کاربر

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی, به منظور سهولت دسترسی کاربر به خرید انجام می شود. اگر می خواهید فروش بیشتری داشته باشید, باید طراحی را ساده و زیبا انجام دهید. برای رسیدن به سطح تعامل بالاتر, باید مفهوم های را در نظر داشته باشید.

سادگی: کاربری که برای اولین بار سایت یا اپ شما را بازدید می کند, نباید مرحله بعد را از خود بپرسد. یک رابط کاربر نامفهوم بزرگترین دشمن تجارت الکترونیک شما است. به هر مرحله از طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی دقت کنید, تا تجربه خرید لذت بخش را برای مشتریان به ارمغان بیاورید.

انسجام: ظاهر و احساس تجارت الکترونیک شما, باید با محصولی که می فروشید, هماهنگ باشد. اینگونه, شانس تعامل با کاربران جستجوگر محصولات مشابه با آنچه شما ارائه می دهید, را بالا می برید.

قابل اعتماد بودن: طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی, باید اعتماد کاربران را جلب نماید. انجام طراحی حرفه ای, شک و تردید کاربر را در هنگام فرایند پرداخت از بین می برد. خود را به جای کاربران تصور کنید: آیا اطلاعات شخصی و حساب خود را, در اختیار یک پرداخت آنلاین غیر معتبر قرار می دهید.

شفافیت: بازدیدکنندگان جدید می خواهند, اطلاعاتی در مورد شما و آنچه ارائه می دهید کسب نمایند. اطلاعات تماس, خط مشی پیمایش صفحات, حمل و نقل و مرجوعی کالا را در دسترس قرار دهید.

سازگار با موبایل: طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی, باید کاملا پاسخگو و واکنشگرا انجام پذیرد.

بهینه سازی قیف فروش

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی عالی, باید مشتری جدید را تا خرید نهایی محصول همراهی نماید.

نکات طراحی گسترده

طراحی تجارت الکترونیک آنلاین, باید کاربر را تا مرحله فروش راهنمایی نماید. توجه داشته باشید, که یک راه واحد برای ایجاد سایت و اپ فروشگاهی عالی وجود ندارد. آنچه در ادامه ارائه می دهیم, باید در تجارت الکترونیک آنلاین ظاهر شود. شما می توانید, این عناصر را به هر شکلی که تمایل دارید, کنار هم بگنجانید. برای ایجاد یک تجربه منحصر به فرد و متناسب با برند خود, خلاقیت به خرج دهید.

ناوبری

ناوبری بصری ساده, اولین قدم برای تجربه خرید دلپذیر است. همه چیز را برای سهولت دسترسی, به محصولات و اطلاعات لازم در هر زمان محیا نمایید.

ایجاد اعتماد به نفس
نشان دادن لوگو های شناخته شده و قابل اعتماد

اگر برند تجاری شما محصولات زیادی را بفروش می رساند, باید آن را هر جایی نمایش دهید. لوگو ها به دلیل وابستگی به صنایع مختلف, به کسب و کار شما اعتبار می بخشند. اعتماد, سیگنال تعامل کاربر که به آن اشاره کردیم را فعال می کند.

توصیفات مشتری

یک مفهوم بسیار قوی, برای اثبات اجتماعی در تجارت الکترونیک است. لازم نیست, منتظر بازدید کاربر از صفحات تجارت الکترونیک خود باشید. توصیه های مشتری را می توانید در کثر صفحات قرار دهید, برای جلوگیری از تداخل با محتوای اصلی بخش پاورقی مکان مناسبی است.

اطلاعات تماس و کسب و کار

اطلاعات لازم برای پاسخ به سوالات کاربر, در خصوص تماس و کسب و کار را بخش پاورقی قرار دهید. در ابتدا, اطلاعات تماس را به وضوح نمایش دهید. مشتریان باید احساس کنند, که دسترسی به شما آسان است. موارد دیگری, برای افزودن به فوتر وجود دارند:

·         در صفحه “درباره ما” اطلاعاتی در مور,د اعضای تیم  و کسب و کار خود ارائه دهید. ایجاد ارتباط انسانی در طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی, همیشه مثبت است.

·         حفظ حریم خصوصی

·         خدمات پس از فروش

·         اطلاعات تحویل کالا

سرعت دسترسی

دسترسی سریع به کالا و خدمات, دلیل خوبی برای طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی به حساب می آید. اگر می خواهیم دسترسی به تجارت الکترونیک خود را سریع نماییم, باید در دنیای دیجیتال مشارکت داشته باشیم.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *