پیش بارگیری

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ

اگر یک نام دامنه را برای طراحی سایت هلدینگ خود خریداری کردید, به احتمال زیاد قصد راه اندازی وب سایت را دارید. برخی ترجیح می دهند با تایپ نام دامنه وب سایت نمایش داده شود, اما اغلب می خواهد با تایپ کلمات کلیدی وب سایت بالا بیاید. چند دلیل خوب, برای طراحی سایت هلدینگ وجود دارد. مهمترین دلیل این است, که توسط گوگل دیده می شوید.

صفحات طراحی سایت هلدینگ

صفحات استاندارد “به زودی” ثبت کننده های وب سایت مانند: GoDaddy و 123Reg را ارائه می دهند. همچنین, فایل robot.txt دارای فرمان “Nofollow” است, به این معنی که خزنده های گوگل تا به حال به وب سایت وارد نشدند. حداقل دو ماه زمان برای قرارگیری وب سایت در موتورهای جستجو لازم است, پس بهتر است تا زمان راه اندازی سایت صبر نکنیم. کلمات کلیدی را به صفحات خود اضافه کنید, تا بهینه سازی موتورهای جستجو شروعی ایده آل داشته باشند.

اگر شما سرورهای نام خود را دارید, و از نقاط “A record” استفاده نمی کنید. احتمالا, می خواهید از گواهی SSL, آدرس های ایمیل و سایر راه های ارتباطی به جای خدمات ثبت کننده ارائه شده, استفاده نمایید. اکثر سرورهای مشترک یا VPSها صفحات هلدینگ را ارائه نمی دهند, بنابراین فقط یک صفحه خالی باقی می ماند.

طراحی سایت هلدینگ

 اطلاعات برای صفحات هلدینگ

یکی از دلایل مهم برای داشتن صفحات هلدینگ, نمایش اطلاعاتی مانند: شماره تلفن, کد ثبت شرکت, آدرس ایمیل, آدرس پستی, نام تجاری و سایر موارد است. اگر قصد گرفتن درگاه پرداخت برای طراحی سایت آموزشی هلدینگ را دارید, صفحات هلدینگ بسیار کارآمد هستند. چراکه بانک وب سایت شما را برای کسب اطلاعات بیشتر بررسی می کند, و حتی جزئیات مالکیت دامنه را استعلام می گیرد. شما باید مالکیت دامنه را با قرار دادن برچسب هایی در متای وب سایت تایید کنید, و این کار بدون طراحی سایت هلدینگ میسر نیست.

شما می توانید از کاربران بخواهید, آدرس ایمیل خود را برای اطلاع از لحظه فعال شدن وب سایت ارسال نمایند. مهمترین دلیل برای داشتن صفحه هلدینگ اطلاع رسانی به کاربران است. که به کاربران اعلام می کنید در جای درستی قرار دارند, و بزودی وب سایت راه اندازی می شود. در طراحی سایت هلدینگ, تعدادی از شماره های تماس و زمان تقریبی راه اندازی وب سایت را قرار دهید. زمان تقریبی راه اندازی وب سایت را می توانید, با درج تاریخ و یا شمارش معکوس ارائه دهید.

ویژگی های صفحات هلدینگ

طراحی سایت هلدینگ, آمار, الگوی ترافیک, سلامت وب سایت, ایجاد و تجزیه و تحلیل لیست پستی را انجام می دهد. این کار باید برای Google Search Console/Webmaster Tools, Google Analytics صورت بگیرد. همچنین, ارائه دهندگان لیست پستی مانند Mailchimp و Mailerlite انجام شود. بدون داشتن صفحات هلدینگ قادر به انجام این کارها نخواهید بود. بنابراین, می توانید برای انجام امور بازاریابی اینترنتی خود, شروع به فعالیت نمایید.

طراحی سایت در تهران را ساده شروع کنید, و برای صفحات هلدینگ زیبای خود ویژگی های زیر را در نظر بگیرید:

  • نمایش لوگو
  • گواهی SSL/li
  • شش ماه میزبانی
  • حداکثر پنج آدرس ایمیل
  • پیوند به یک لیست پست
  • انتخاب برند و رنگ مناسب
  • تاریخ راه اندازی یا شمارش معکوس
  • نمایش پیام “به زودی راه اندازی می شود”
  • لینک شبکه های اجتماعی و اطلاعات تماس

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *