پیش بارگیری

طراحی سایت صفحه اول گوگل

طراحی سایت صفحه اول گوگل

طراحی سایت صفحه اول گوگل

اکنون اکثر افراد, همیشه دستگاه های هوشمند متصل به اینترنت را در جیب خود دارند. گوگل با بیش از 3.5 میلیارد جستجو در روز, به منبع اصلی تامین اطلاعات افراد تبدیل شده است. طراحی سایت صفحه اول گوگل, هدف اصلی توسعه دهندگان است. مشاغل معتبر, برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل رقابت شدیدی دارند. موفقیت در قرارگیری صفحه اول گوگل مستلزم ترکیبی از هنر, دانش و فناوری است.

اهمیت طراحی سایت صفحه اول گوگل

جستجو های گوگل ده ها صفحه نتیجه را ارائه می دهند, که ظاهر شدن وب سایت در صفحه دوم و سوم را نامطلوب می سازد. دلایلی, برای تمرکز بر قرارگیری وب سایت در صفحه اول گوگل وجود دارد.

  • نرخ کلیک فوق العاده. نرخ کلیک یا CTR, درصد افرادی که با دیدن لینک وب سایت روی آن کلیک می کنند, را اندازه گیری می کند. پنج نتیجه اول صفحه گوگل, دارای CTR از 7.5% تا 34% متغییر هستند. نتایج صفحات دوم به بعد, CTR از 0.5% به کمتر کاهش می یابد. هرچه طراحی سایت صفحه اول گوگل رتبه بالاتری داشته باشد, CTRبالاتری در انتظار شما خواهد بود.
  • ویژگی Snippet گوگل, تکه هایی از متن وب سایت های برتر را در بالای صفحه نتیاج گوگل نمایش می دهد. اگر وب سایت شما در این مکان نمایش داده شود, جستجوگران از کلیک بر روی آن اجتناب نمی کنند. همچنین, وب سایت اعتبار بیشتری کسب می کند, زیرا این جایگاه نشان دهنده اطلاعات معتبر و قابل اعتماد است.
  • ترافیک بالاتر وب سایت, به افزایش تعداد بازدیدکنندگان آن بستگی دارد. سایت های صفحه اول گوگل, 71% از کل ترافیک جستجو را دریافت می کنند. در نتیجه, طراحی سایت صفحه اول گوگل اهمیت زیادی دارد.

طراحی سایت صفحه اول گوگل

رتبه بندی در صفحه اول گوگل, چه سودی برای کسب و کار دارد؟

قرارگیری وب سایت در صفحه اول, مزایای منحصر به فردی در موفقیت کسب و کار های مختلف دارد.

  • وب سایت های صفحه اول, به طور تصاعدی توسط کاربران بیشتری بازدید دارند.
  • کاربرانی که کلمات خاصی را جستجو می کنند, اغلب نرخ خرید بالاتری را به همراه دارند. اگر برای این کلمات کلیدی رتبه بالایی کسب نمایید, مشتریان بیشتری را به وب سایت جذب می کنید.
  • طراحی سایت صفحه اول گوگل, تعامل با کاربر را افزایش می دهد. Google اطلاعاتی مانند: ساعات کار, موقعیت مکانی و تماس و اطلاعات اضافی را نمایش می دهد. این اطلاعات, تعامل کاربران با برند معرفی شده در صفحه نتایج گوگل را به همراه دارد.
  • افزایش ترافیک وب سایت, پیشرفت مطلوبی برای کسب و کار را در پی دارد. هر چه تعداد کاربران بازدیدکننده از وب سایت بیشتر باشد, شانس تبدیل آنها به مشتری بیشتر خواهد بود.
  • طراحی سایت صفحه اول گوگل, اعتبار کسب و کار شما را افزایش می دهد. گوگل, رتبه های برتر را به سایت های با منابع معتبر و اطلاعات موثق اختصاص می دهد.
  • الگوریتم های گوگل, وب سایت های اسپم و کیفیت پایین را حذف می کند. قرار گرفتن در صفحه اول جستجو, تجارت شما را قانونی و قابل اعتماد نمایش می دهد.
  • محتوای با کیفیت, یکی از عوامل قرار گیری وب سایت در نتایج اولیه جستجوی گوگل است. تداوم بارگذاری محتوای با کیفیت, به مرور باعث کسب رتبه برتر جستجو می شود. کاربرانی که به دنبال نتایج برتر جستجو هستند, احتمال خرید بالاتری دارند.
طراحی سایت برای کسب رتبه برتر

وب سایت, ابزاری برای کسب رتبه برتر, در موتور های جستجوی گوگل است. فرایند تنظیم دقیق وب سایت با الزامات رتبه بندی گوگل, بهینه سازی موتور جستجو یا سئو نامیده می شود. سئو بر بهینه سازی صفحات وب سایت, در طول زمان تمرکز دارد. طراحی سایت صفحه اول گوگل, صفحات را به گونه ای تغییر می دهد, که به صورت مجزا رتبه خوبی داشته باشند. این فرایند اعتبار و رتبه کلی وب سایت را در گوگل افزایش می دهد.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *