پیش بارگیری

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری

طراحی سایت شهرداری برای شهر یا شهرستان, امکان ایجاد مکان خاص بر روی نقشه دیجیتال جهانی را فراهم می کند. شهرداری با طراحی وب سایت باید به افزایش اعتبار, سهولت دسترسی و ارائه اطلاعات درست به بازدیدکنندگان کمک نماید. تیم توسعه بهین تک گستر آماده است, یک وب سایت مقرون به صرفه را مطابق با بهترین روش های UX برای شما پیاده سازی نماید. بنابراین, باید نکاتی را برای بهترین طراحی سایت شهرداری در نظر بگیرید.

چرا به طراحی سایت شهرداری نیاز دارید؟

در ادامه به مواردی از تاثیر فضا های مجازی مانند وب سایت ها, بر روند کار شهرداری اشاره می کنیم:

  • برقراری ارتباط محکمتر با جامعه محلی
  • ارائه بهتر شهر و جاذبه های آن به سرتاسر جهان
  • ارائه اخبار رسمی, هشدار ها و اطلاعیه ها به ساکنان شهر
  • فرم های آنلاین, سوالات متداول و برنامه ها میزان بار کاری حضوری را کاهش می دهند.
  • جذب سرمایه گذار و مشاغل مختلف برای استغال در شهر شما
  • جذب گردشگران و شرکت کنندگان در رویداد های شهر

طراحی سایت شهرداری

روش های طراحی سایت شهرداری

وب سایت های شهرداری طیف وسیعی از وظایف را انجام می دهند, و چندین ممیزی دارند. در اینجا به چند نکته در مورد طراحی سایت شهرداری, به شکل صحیح اشاره می کنیم.

آخرین اخبار

ارائه محتوای خبری با کیفیت در وب سایت شهرداری, به شهرداری ها این امکاناتی می دهد. شهرداری ها از طریق این امکانات می توانند, منابع اصلی و مورد اعتماد برای آخرین اخبار را به ساکنان اطلاع رسانی کنند. کاربر باید بتواند, به راحتی به اطلاعات مورد نظر خود دسترسی پیدا کند. برای اینکار در طراحی سایت شهرداری اطلاعات را در قالب بلوک ها, فید ها, و سایر موارد جایگذاری می کنیم.

دسترسی به اهداف

طراحی سایت شهرداری باید به گونه ای باشد, که مخاطبان هر چه سریعتر به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند. بنابراین ایده خوبی است, که اطلاعات مورد انتظار از جمله: مشاغل, مجوز ها, مالیات, گواهی تولد و ازدواج و… را در منوی اصلی قرار دهیم.

راهنمای مراجع

بخش راهنمای مرجع یا سوالات متداول در طراحی سایت شهرداری, کاربر را سریعتر به پاسخ سوالات استاندارد می رساند. درک این سوالات باید بسیار ساده باشد. حتی اگر یک منوی دسترسی سریع, برای اهداف اصلی وب سایت داشته باشید. راهنمای مرجع به عنوان یک راهنمای اضافی, سهولت دسترسی به اطلاعات صحیح را برای کاربران فراهم می کند.

کادر جستجو

اگر طراحی سایت خدماتی شهرداری, دارای یک منوی سریع دسترسی به اهداف اصلی را داشته باشد. بسیاری از بازدیدکنندگان راحت تر هستند, که از ویژگی جستجو برای پیدا کردن هدف مورد نظر خود استفاده نمایند. مطمئن شوید, که کادر جستجوی وب سایت شما کاربرپسند باشد. همچنین کادر جستجو دارای ویژگی هایی مانند: تکمیل خودکار, جستجوی فازی, پیشنهادات نتیجه و سایر موارد باشد.

تقویم رویداد ها

وب سایت های شهرداری و گردشگری شهری, اطلاعات رویداد های محلی را در صفحه اصلی به کاربران ارائه می دهند. اگر تعداد رویدادهای شهرداری, بر اساس دسته های مختلف زیاد باشند. شما می توانید ویژگی مرتب سازی براساس دسته بندی, را به تقویم رویداد ها اضافه نمایید.

سازگاری با تلفن همراه

طراحی سایت در کرج, باید سازگار با تلفن همراه انجام شود. زیرا بسیاری از کاربران از طریق دستگاه های مختلف مانند: تلفن های هوشمند, تبلت ها, اسمارت فون ها و غیره به وب سایت دسترسی دارند.طراحی سایت شهرداری واکنشگرا بسار مهم است. واکنشگرا بودن, نمایش صحیح سایت بر روی دستگاهی که در آن بارگذاری می شود را تضمین می کند.

رسانه های اجتماعی

هیچ چیز بهتر از شبکه های اجتماعی نمی توانند, مردم را در جریان رویداد های جامعه قرار دهد. شما می توانید, لینک رسانه های اجتماعی خود را در قالب های مختلف به طراحی سایت شهرداری اضافه کنید. این نماد ها در قالب: نماد اشتراک اجتماعی, حساب شبکه های اجتماعی یا اطلاعات تماس در اختیار کاربران قرار داده می شود.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *