پیش بارگیری

طراحی سایت سه بعدی

طراحی سایت سه بعدی

طراحی سایت سه بعدی

طراحی سایت سه بعدی زمینه مناسبی, برای نوآوری و پیشرفت فناوری های نوین است. در هر حال, مطالب کمتری در مورد وب سه بعدی, نسبت به سینما و تلویزیون سه بعدی شنیدیم. با وجودی که فناوری طراحی سایت سه بعدی پیشرفت زیادی دارد, اما کاربران اطلاعات چندانی درباره آن ندارند. همانطور که می دانیم, محتوای سه بعدی زیادی در بستر وب وجود دارد.

فاصله کاربران با وب سایت های سه بعدی, به دلیل عدم پوشش رسانه ای صحیح از این فناوری نوین است. فناوری اصلی Flash است, با این وجود که سه بعدی نیست. در هر حال, برای ارائه انیمیشن های که تجربه سه بعدی را برای کاربر ایجاد می کنند استفاده می شود.

تجربیات طراحی سایت سه بعدی

وب سایت های سه بعدی برای نمایش انیمیشن Flash, توضیح استراتژی شبکه هوشمند و موارد دیگر کاربرد دارند. کاربران می توانند از طریق وب سایت سه بعدی, با یک شبکه هوشمند سه بعدی تعامل داشته باشند. طراحی سایت سه بعدی, امکان مشاهده تاثیرات شبکه هوشمند بر مصرف انرژی را فراهم می کند. همچنین چگونگی تاثیر فناوری هایی مانند, توربین های بادی بر صرفه جویی در مصرف سوخت را ببینند.

طراحی سایت سه بعدی خطوط هوایی

اگر چه تعامل این وب سایت حداقل است, اما پیچیدگی و حرکت پویا این طراحی را متمایز می کند. طراحی سه بعدی خطوط هوایی در وب سایت, مخاطب را به دنیای لوکس و آرام و سفر های هوایی می رساند. با طراحی سایت سه بعد, امکان طراحی مدل های تعاملی سه بعدی وجود دارد. با این حال, وب سایت های سه بعدی به اندازه, نرم افزار های نمایش انیمیشن سه بعدی استفاده نمی شوند.

نمایش سه بعدی هواپیما

شرکت های ساخت هواپیما, از طراحی سایت استارتاپی سه بعدی برای نمایش اجزا تولیدات خود استفاده می کنند. تصاویری سه بعدی از نما و فضای داخلی, به همراه اطلاعات مربوط به ویژگی های هواپیما را ارائه می دهند. بهین تک گستر, با بکارگیری ابزار های جدید طراحی سایت, نیاز های مشتریان شما را بر طرف می کند.

 

طراحی سایت سه بعدی

فناوری های نوین سه بعدی

پیشرفت تکنولوژی باعث می شود, فناوری های سه بعدی به سطح بالاتری دست یابند.

API های سه بعدی

فناوری های نوین, یکی از دلایل افزایش تقاضا برای طراحی سایت در کرج است. پیشرفت تکنولوژی ساخت CPU و GPU, تاثیر مثبتی در سرعت و کیفیت نمایش تصاویر سه بعدی دارد. دستاوردی های جدید در این صنعت, ساخت بازی های سه بعدی آنلاین را به همراه داشته است. بازی های سه بعدی آنلاین, از طریق وب سایت های حرفه ای قابل دسترس هستند.

استریوسکوپی سه بعدی

وب سایت های سه بعدی قدیمی, از تکنولوژی های منسوخ شده برای طراحی استفاده می کردند. استفاده از این نوع وب سایت, مستلزم به کارگیری ابزار های همچون عینک های 3D قدیمی بود. عینک های 3D, برای مشاهده تصاویر و فیلم های سه بعدی مورد استفاده قرار می گیرند. فناوری های خاص, برای نمایش محتوای سه بعدی مبتنی بر وب برای علاقمندان بسیار جذاب است. طراحی سایت سه بعدی بیشتر از آنکه جنبه تجاری و درآمدزایی داشته باشد, جنبه علاقمندی و سرگرمی دارد.

امروزه فناوری استریوسکوپی, برای نمایش محتوای سه بعدی پیشرفت چشمگیری داشته است. وب سایت های سه بعدی, بر روی مانیتورهای با قابلیت نمایش تصاویر سه بعدی نمایش داده می شوند. همچنین, در مدل های جدید آنها دیگر به عینک های 3D نیازی نیست.

ویدئوی سه بعدی

نمایش درست تصاویر در طراحی سایت سه بعدی, تا حدود زیادی به کارت گرافیک بستگی دارد. کارت گرافیک با فناوری 3D Vision, اینگونه تصاویر را به خوبی پشتیبانی می کنند. Nvidia با استفاده نمایشگر های ویدئو 3D Vision, پخش ویدئو های سه بعدی مبتنی بر وب را پشتیبانی می کند.

شرکت Nvidia افزونه های 3D Vision خود را, به صورت رایگان در اختیار توسعه دهندگان وب قرار می دهد. همچنین, برای ایجاد محتوای سه بعدی و سخت افزار گرافیکی با کیفیت اقداماتی انجام می دهد.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *