پیش بارگیری

طراحی سایت سریع

طراحی سایت سریع

طراحی سایت سریع

وب سایت های که سرعت بارگذاری بالاتر از 3 ثانیه دارند, نارضایتی بازدیدکنندگان را پیش رو خواهند داشت. طراحی سایت سریع, نرخ تبدیل و مشتریان ثابت را افزایش می دهد. سرعت بارگذاری وب سایت از گذشته تا امروز, اولویت بالایی در طراحی سایت چند زبانه دارد. رضایتمندی مشتریان با سرعت بارگذاری وب سایت, رابطه تنگاتنگی دارد. تحقیقات نشان می دهد, که نرخ تبدیل با افزایش هر ثانیه بارگذاری وب سایت, 7% کاهش می یابد.

طراحی سایت سریع با سرعت بارگذاری بالا, میزان موفقیت وب سایت را افزایش می دهد. یکی از راه های سریع و ساده برای جذب مشتری و افزایش نرخ تبدیل, اطمینان از سرعت بارگذاری بالا است. طراحی سایت سریع زمانی نتیجه مطلوب دارد, که سرعت و کارایی وب سایت بالا باشد. عناصر خاص مانند: سبک شناسی, زیبایی شناسی و جنبه های فنی برای اطمینان از سرعت وب سایت بسیار مهم هستند.

طراحی سایت سریع

عوامل موثر در طراحی سایت سریع

در ادامه, به نکاتی در مورد افزایش سرعت بارگیری وب سایت اشاره داریم:

     1. از افزونه های کمتری استفاده کنید

اکثر وب سایت ها, از افزونه برای افزودن ویژگی های به وب سایت استفاده می کنند. این ویژگی ها قابلیت و کارایی وب سایت, را افزایش می دهند. سیستم های مدیریت محتوااز جمله وردپرس, دارای مجموعه ای از افزونه ها هستند. افزونه های موجود در سیستم های مدیریت محتوا, وب سایت های ساده را به غول های تجارت الکترونیک تبدیل می کنند. طراحی سایت سریع با وجود افزونه ها ارتقا می یابد, اما آنها می توانند سرعت و عملکرد وب سایت را تحت تاثیر قرار دهند.

بسیاری از افزونه ها کدنویسی درستی ندارند, و با کد وب سایت شما تداخل ایجاد می کنند. پلاگین های کمتری نصب کنید, و آنهایی که نصب شده یا در شرف نصب هستند را بررسی نمایید.

     2. شبکه های تحویل محتوا

وب سایت های زیادی, از رسانه های سنگین استفاده می کنند. طراحی سایت سریع به جای بارگذاری فایل این رسانه ها لینک (CDN), آنها را به وب سایت اضافه می کند. استفاده از CDN سرعت بارگذاری وب سایت را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. CDN بخشی از شبکه های سروری است, که در مکان های مختلف جغرافیایی قرار دارند.

     3. فشرده سازی تصاویر

طراحی سایت سریع با کدنویسی فوق العاده نیز ممکن است, با سرعت پایین بارگذاری شود. برای جلوگیری از این مشکل, فایل های بصری را فشرده سازی نمایید. فشرده سازی تصاویر قبل از بارگذاری بر روی وب سایت, افزایش سرعت را به همراه دارد. ابزار هایی مانند: Tinypng و Online Image Compressor  برای این کار مناسب هستند.

     4. حافظه پنهان

حافظه پنهان در طراحی سایت سریع, یک کپی ثابت بر روی دستگاه های کاربران قرار می دهد. در واقع, هر بار که کاربر وب سایت را فراخوانی می کند, نیازی به بارگذاری تمامی اطلاعات سایت نیست. درخواست های کمتر به وب سایت, سرعت بارگذاری را افزایش می دهد.

     5. ایمن سازی با جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت, ویژگی هایی را برای افزایش سرعت بارگذاری, به وب سایت اضافه می کند. جاوا اسکریپت در HTML 5 کار می کند, اما استفاده بیش از حد آن سرعت را کاهش می دهد. موارد JavaScript,  زیر را وب سایت خود حذف نمایید.

  • جاوا اسکریپت که با چندین نسخه بارگذاری شده است.
  • فایل های جاوا اسکریپت که بار ها بارگذاری شدند.
  • جاوا اسکریپت های که بارگذاری شده, اما هرگز استفاده نشدند.

 

     6. استفاده از ابزار های ردیابی عملکرد

عملکرد وب سایت خود را آزمایش کنید, حتی بعد از طراحی سایت سریع بر آن نظارت داشته باشید. ابزار های وجود دارند, که به طور مداوم عملکرد وب سایت را بررسی می کنند. ابزار هایی مانند: PageSpeed Google, Pingdom و WwbPage Test برای اندازه گیری و پیگیری سرعت عالی هستند.

بهترین روش های طراحی سایت سریع

موارد مهمی, برای ارتقا طراحی سایت در تهران وجود دارند. طراحی سایت سریع, علاوه بر سرعت باید به درستی عملکرد نیز متمرکز باشد. همه عناصر مانند: لوگو, تایپوگرافی, فضای سفید, تصاویر, ویدیو و سایر موارد را با کمترین حجم تهیه نمایید.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *