پیش بارگیری

طراحی سایت ساده

طراحی سایت ساده

طراحی سایت ساده

برای پیدا کردن ایده در مورد نحوه طراحی سایت ساده و موثر, از چندین مقاله و وب سایت مناسب دیدن نمایید. تفاوت های آنها را در استفاده از اصول مهم و کاربردی, در عین حفظ سادگی بررسی کنید. در سال های اخیر, صنعت طراحی و توسعه وب تفاوت چشمگیری با گذشته داشته است. طراحی صفحات وب, دیگر مانند گذشته کار سخت و پیچیده ای نیست. طراحی سایت ساده و خلاقانه, بهترین ایده برای طراحی مدرن وب سایت به شمار می آید. با این حال, طراحی وب تا حدود زیادی به هوش, دانش و تجربه نیاز دارد.

طراحی سایت ساده و خلاقانه

هرگز به دنبال طرح های پیچیده و نامفهوم, که بازدیدکننده را گیج می کند نباشید. به جای طراحی پیچیده, با طراحی سایت ساده و موثر توجه کاربران را به خود جلب نمایید. بزرگترین برند های جهان, وب سایت های ساده را برای سهولت استفاده توسط کاربران ترجیح می دهند. اگر وب سایت پیچیده ای دارید, کاربران برای اجتناب از مقابله با این پیچیدگی آن را ترک می کنند. طراحان مجرب وب, فقط وب سایت های ساده, مدرن و زیبا را طراحی می کنند.

طراحی وب سایت آموزنده

هدف اصلی طراحی سایت ساده, اطلاع رسانی در مورد خدمات و محصولات  به کاربران است. بنابراین, سادگی و آموزندگی وب سایت را برای برقراری تعامل با کاربر در اولویت قرار دهید. تمامی اطلاعاتی که می خواهید در اختیار مشتریان قرار دهید, را سازماندهی نمایید. اینگونه, از سهولت استفاده و کاهش نرخ پرش مشتریان مطمئن می شوید. برای رسیدن به نرخ تبدیل عالی, به چیدمان و ترتیب نمایش اطلاعات وب سایت توجه کنید.

 

طراحی سایت ساده

رنگ بندی مناسب

ظاهر وب سایت بیانگر وضعیت کسب و کار است, بنابراین بر روی ظاهر تمرکز نمایید. یکی از راه های طراحی سایت ساده و زیبا, انتخاب و استفاده درست ازرنگ های مناسب است. از رنگ های اصلی و منحصر به فرد برای دکمه ها استفاده کنید, تا کاربران به راحتی به صفحات و مراحل بعدی دسترسی داشته باشند. از روانشناسی رنگ برای عناصر مختلف استفاده نمایید, که ظاهر و عملکرد وب سایت ارتقا یابد.

فونت مناسب

استفاده از فونت های غیر معمول, درک درست اطلاعات ارائه شده را برای کاربر دشوار می کند. شما باید یک نوع فونت, که در اندازه ها و صفحه نمایش های مختلف خوب نمایش داده می شود, را انتخاب نمایید. از فونت های پیچیده در طراحی سایت ساده استفاده نکنید, زیرا تجریه کاربری منفی و کاهش نرخ فروش را به همراه دارد. مهمترین هدف طراحی سایت ساده, تجربه کاربری مثبت برای کاربر است. بازدید های پی در پی با بازخورد منفی, تعداد مشتریان واقعی و فروش را کاهش می دهد.

اگر در ارائه تجربه کاربری عالی موفق نباشید, به احتمال زیاد نرخ بازدید نزولی را خواهید داشت. فونت های ساده و جذاب, را برای انتقال درست اطلاعات به کاربران انتخاب نمایید.

یکپارچه سازی بصری وب سایت

گاهی اوقات کاربر مجذوب یک صفحه وب سایت می شود, اما صفحه ی دیگر را نمی پسندد. اگر سبک بصری در طراحی سایت ساده را تغییر دهید, با این مشکل مواجه می شوید. تغییر سبک بصری وب سایت, تجربه کاربری نامطلوبی را به دنبال دارد. در نتیجه, از اعمال چنین تکنیک هایی در طراحی سایت خدماتی اجتناب نمایید.

طراحی سایت منحصر به فرد

طراحی سایت ساده و منحصر به فرد, مشتریان را جذب و شما را از سایر رقبا متمایز می سازد. اگر وب سایت شما منحصر به فرد نباشد, نمی توانید برای مدت زمان طولانی توجه مشتریان را جلب کنید. باید وب سایتی منحصر به فرد, زیبا, عالی و نایاب را به مشتریان ارائه دهید. اگر به تمام اصول طراحی سایت ساده تمرکز کنید, یک وب سایت با کارایی بالا ایجاد می کنید.

نتیجه

صرفه نظر از سادگی و زیبایی, رابط کاربری که طراحی می کنید. مطمئن شوید که عناصر بصری ناکارآمد و بلا استفاده را در صفحات وب خود قرار ندهید. با این حال,طراحی سایت ساده را با ارائه درست محصول و خدمات انجام دهید. طراحی سایت در کرج به شکل عالی, منجربه درک بهتر خدمات می شود.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *