پیش بارگیری

طراحی سایت خفن

طراحی سایت خفن

طراحی سایت خفن

محتوای متمرکز, انیمیشن, رنگبندی متنوع و سفارشی سازی اینها برخی از ویژگی های طراحی سایت اختصاصی هستند. در ادامه به توصیف برخی از ویژگی های طراحی سایت خفن اشاره داریم:

محوریت محتوا در طراحی سایت خفن

محتوا, بخش مهمی از وب سایت را تشکیل می دهد. وب سایت ها از طریق محتوا, اطلاعات مورد نظر خود را به کاربران منتقل می کنند. امروزه, طراحی سایت خفن به گونه ای انجام می شود, که دسترسی آسان به انواع مختلف محتوا را فراهم نماید. محتوا در طراحی سایت خفن شامل: گالری عکس, پست رسانه های اجتماعی, ویدیو و اطلاعات ارزشمند دیگر است.

رنگ های جذاب و زیبا

طراحی سایت درکرج این سال ها به سمت, طراحی مینیمالیستی سوق پیدا کرده است. فضای سفید زیاد, صفحات کم محتوا, فونت های ظریف در طراحی مینیمالیستی مورد استفاده قرار می گیرند. در این سبک طراحی, بیشتر از رنگ های روشن و جذاب استفاده می شود. حتی بهترین توسعه دهندگان وب نیز, این سبک طراحی مدرن را برای جلب رضایت مشتریان خود به کار می گیرند.

اینستاگرام بزرگترین رسانه اجتماعی, به تازگی لوگوی خود را بازسازی نموده است. اینستاگرام, نماد دوربین قهوه ای مات خود را به یک نماد روشن به رنگ های صورتی, بنفش و زرد تغییر داده است.

 

طراحی سایت خفن

انیمیشن متحرک

با پیشرفت مرورگرهای وب و زبان های برنامه نویسی, استفاده از انیمیشن های تاثیرگذار روبه افزایش هستند. انیمیشن های جذاب و زیبا, بیش از هر زمان دیگر در طراحی سایت خفن تاثیرگذار هستند. انیمیشن روشی قدرتمند برای انتقال اطلاعات و احساس, نمایش زیبایی و خاص بودن وب سایت به شمار می آید.

طراحی Flat

طراحی Flat, برای تقسیم بندی بخش های مختلف محتوا, به مناطق مستقل کاربرد دارد. توسعه و طراحی Flat وب سایت هایی را ایجاد می کند, که دارای عناصر جعبه ای باشند. مثلا, وب سایت یک عکس مربع اصلی, و در زیر آن سه جعبه متن به همراه تصاویر کوچک و… را شامل می شود. طراحی سایت خفن, طرح هایی مدرن با تصاویر بدون حاشیه و متن بدون کادر را ارائه می دهد.

سفارشی سازی

هنگامی که یک عکس خاص را می بینید, در یک لحظه اطلاعات لازم را از آن برداشت می کنید. ژست مدل ها, لبخند های تصنعی, زاویه تابش نور و… همگی از ویژگی های تصاویر منحصر به فرد هستند. بازدیدکنندگان وب سایت ها از مشاهده تصاویر تکراری و عکس های قالب بندی شده خسته شده اند.

در سال های اخیر, شاهد بیشتر شدن عکاسی سفارشی, رسا و منحصر به فرد هستیم. این سبک طراحی, بیشتر برای طراحی سایت خفن مورد توجه قرار گرفته است. شما می خواهید, عکس هایی واقعی و منحصر به فرد را از محصول و خدمات خود به اشتراک بگذارید. استفاده از تصاویر سفارشی, در وب سایت ها بر بهبود ارتباط با مشتریان تاثیر بسزایی دارد.

آیکون های سه بعدی

عناصر طراحی کوچک (آیکون های سه بعدی)  در طراحی سایت خفن ممکن است, ناچیز به نظر برسند. اما در حقیقت, تاثیر زیادی بر انتقال اطلاعات و ظاهر کلی وب سایت دارند. زمانیکه برای اولین بار استفاده از نماد ها به جای متن رایج شد, طراحان بیشتر از نماد های واقع گرایانه استفاده کردند. در سال های اخیر, نماد ها بسیار انتزاعی و چند بعدی شده اند.

با این حال, انتظار داریم نماد ها ترکیبی از واقعیت و انتزاعی را داشته باشند. انتظار دیدن اشکال, تصاویر و نماد های هندسی سه بعدی را داشته باشید. همانطور که در طراحی سایت خفن, به استراتژی محتوا و ارتباط با کاربران توجه دارید. اجرای یک یا دو مورد از روش های مدرن طراحی را برای رسیدن, به اهداف وب سایت خود فراموش نکنید.

اگر آمادگی توسعه و طراحی سایت خفن خود را دارید, برای تاثیر بهتر آن از طرح های مدرن استفاده نمایید. مجموعه ابزار های رایگان و پولی زیادی, برای ایجاد و طراحی مجدد وب سایت ها, در اختیار شما قرار دارند.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *