پیش بارگیری

طراحی سایت حرفه ای تهران

طراحی سایت حرفه ای تهران

طراحی سایت حرفه ای تهران

ترکیبی از رابط کاربری و تجربه کاربری خوب, طراحی سایت حرفه ای تهران را به دنبال دارد. مشتریان, سبک های متفاوتی را ترجیح می دهند, اما همگی از قوانین اساسی طراحی پیروی می کنند. برای طراحی صفحات وب, تنها یک راه وجود ندارد. نکات زیادی برای ایجاد تفاوت بین وب سایت ها, به منظور رسیدن به موفقیت وجود دارند.

برنامه ریزی طراحی سایت حرفه ای تهران

بسته به کسب و کار شما, طراحی وب سایت ها آسان یا پیچیده انجام می شود. نکته مهم در مورد سایت این است, که شروع تا پایان طراحی را برنامه ریزی نماییم. در مورد طراحی سایت فروشگاهی, هدف تبدیل کاربر به مشتری برای خرید محصول است. برنامه ریزی طراحی سایت حرفه ای تهران, بازدید کاربر از ابتدا تا انتها را مدیریت می کند.

خوانایی صفحه اصلی

با وجود طراحی زیبا و حرفه ای, کاربران تمامی کلمات نمایش داده شده را نمی خوانند. هنگام بازدید صفحات, مغز انسان به سرعت متن را اسکن, و کلمات کلیدی مرتبط را جستجو می کند. با توجه به این نکته, طراحان وب بیشتر از محتوای متنی بر احساسات صفحه تمرکز دارند. طراحی سایت حرفه ای تهران متن کمتری دارد, و بازدیدکننده می تواند به سرعت محتوای نمایش داده شده را پردازش و ارزیابی نماید.

بازدیدکننده وب سایت به دنبال وبلاگ نیست, پس باید در نگاه اول محتوای مورد نظر خود را برای ادامه بازدید تایید کند. طراحی صفحه اصلی, باید کاربر را برای ادامه بازدید متقاعد نماید. محتوای نوشتاری ضروری است, عنوان و خوانایی پاراگراف ها اهمیت زیادی دارند. توصیه می کنیم از تصاویر و نماد ها به عنوان راهی برای انتقال اطلاعات به کاربران استفاده کنید.

 

طراحی سایت حرفه ای تهران

لیست مواردی که باید از وب سایت حذف کنید

عناصر خاصی در وب سایت وجود دارند, که سیگنال های منفی را برای کاربر ارسال می کنند. طبق تحقیقات, برای متقاعد کردن کاربران به ادامه بازدید از وب سایت, تنها 8 ثانیه فرصت دارید.

نکات مهم برای پیاده سازی وب سایت عبارتد از:
  • حذف انیمیشن های پیچیده
  • محتوای طولانی را حذف نمایید
  • حذف تصاویر متراکم از صفحات

شما زمان کمی برای انتقال پیام خود به کاربر دارید, و نمی خواهید این فرصت را از دست بدهید. از بخش های کوتاه, محتوای قدرتمند, نماد ها و عکس های معنادار و عناوین واضح و مستقل استفاده کنید. تصور کنید کاربر می خواهد, در بازدید اول به اطلاعات مورد نظر خود دست یابد. اگر صفحات طراحی سایت حرفه ای تهران شلوغ و پر محتوا باشد, او به هدف خود نمی رسد.

اسکن آسان صفحات

طراحی سایت حرفه ای تهران, همیشه با در نظر گرفتن سلسله مراتب انجام می شود. محتوای درست باعث می شود, در کمترین زمان کاربر را برای پیدا کردن اطلاعات مورد نظر خود متقاعد نمایید. عناصر طراحی مانند: طرح, رنگ, کنتراست, اندازه و فاصله در بازدید اولیه تاثیر زیادی دارند. زیرا خوانایی محتوای نوشتاری را, برای انتقال اطلاعات به بازدیدکننده بهبود می بخشد. نوصیه می کنیم از قالببندی, برای تفکیک بخش های مختلف استفاده کنید.

خوانایی محتوا

خوانایی, یکی از مهمترین ویژگی های طراحی سایت حرفه ای تهران است. برای درک بهتر این موضوع, سایر وب سایت های موفق را بررسی نمایید. خوانایی یک صفحه نشان دهنده, محتوای قدرتمند و درست است. اگر کاربر نتواند کلمات, عبارات و جملات را به خوبی تشخیص دهد, خوانایی متن شما ضعیف است.

روش های بهبود خوانایی محتوای متن عبارتند از:
  • از کنتراست استفاده نمایید. در حالیکه هویت نام تجاری خود را حفظ می کنید, بین متن و پیشینه کاری خود تعادل ایجاد کنید.
  • اندازه فونت مناسب, اگر اندازه فونت خیلی کوچک باشد, بازدید کننده برای خواندن متن دچار مشکل می شود. اندازه فونت 16pt برای متن اصلی مناسب است. با همین سایز شروع به نوشتن کنید, گاهی با تغییر حالت فونت مجبور به تغییر اندازه قلم می شوید.
  • حالت فونت را بر روی Tahoma یا IranSans تنظیم کنید. فونت های اسکریپت دست نویس زیبا به نظر می آیند, اما خوانایی وب سایت را کاهش می دهند.
  • سه نوع فونت, استفاده بیش از سه نوع فونت برای طراحی سایت در تهران, خوانایی را تا حد زیادی کاهش می دهد.
تحقیق در مورد آخرین متد طراحی وب

طراحی وب حرفه ای در تهران, به سرعت رو به تکامل است. متد های جدید برای توسعه وب وجود دارند, که می توانید از آنها استفاده نمایید. اگر رونی طراحی وب رایجی موجود باشد, به این معنی نیست که برای شما مناسب است.

تقریبا 48% مردم وب سایت ها را مهمترین عامل بازاریابی و دستیابی به محصولات مورد نیاز خود می دانند. پس بهتر است, برای طراحی سایت حرفه ای در تهران زمان و هرینه خود را سرمایه گذاری نمایید. هر بخش وب سایت با دیگری متفاوت است, برای رقابت در بازاریابی دیجیتال, رقبای خود را بررسی نمایید.

Micro-interaction

Micro-interaction ها انیمیشن های کوچکی هستند, که تعاملات کاربر با وب سایت را بهبود می بخشد. به عنوان مثال, اگر به یک پست در فیس بود واکنش نشان دهید, ایموجی متحرک مرتبط با آن ظاهر می شود. تعاملات این چنینی با کاربر, به افزایش ترخ تبدیل و ترافیک وب سایت کمک می کند. Micro-interaction یک نقطه تماس انسانس ایجاد می کنند, و احساس ارتباط متقابل را به کاربر القا می کند.

 

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *