پیش بارگیری

طراحی سایت جهاد دانشگاهی

طراحی سایت جهاد دانشگاهی

طراحی سایت جهاد دانشگاهی

مطالعات اخیر نشان می دهد, تعداد دانشجویان در یک دهه آینده تا 15% کاهش خواهد یافت. طراحی سایت جهاد دانشگاهی, به تبلیغات موثر برای جذب دانشجویان کمک می کند. به طور کلی, 75% از دانشجویان برای تحقیق در مورد دانشگاه به بازدید از وب سایت می پردازند. دانشجویان, برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ها, شرایط پذیرش دانشجو و تکمیل فرم ها  به وب سایت مراجعه می کنند.

طراحی سایت جهاد دانشگاهی, باید بازتاب جامعی از اطلاعات ارائه شده توسط دانشگاه باشد. اطلاعات جامع وب سایت, باعث تعامل درست دانشجو با دانشگاه می باشد.

کلیدهای طراحی سایت جهاد دانشگاهی

طراحی سایت در کرج برای دانشگاه, یک استارتاپ قدرتمند محسوب می شود. تنها کاری که باید انجام دهید این است, که از دید یک دانشجو به وب یاست نگاه کنید.

سه عامل مهم طراحی سایت جهاد دانشگاهی عبارتند از:

  1. قابلیت استفاده, تا نحوه استفاده آسان از وب سایت
  2. دسترسی, به طوری که هر فرد با کمترین معلومات بتواند از وب سایت استفاده نماید.
  3. تجربه کاربری, یا کل تجربه تعامل کاربر با وب سایت که شامل: طراحی, اطلاعات و تعامل می شود.

قابلیت استفاده از وب سایت

قبلیت استفاده این است, وب سایت برای تمامی بازدیدکنندگان جذاب باشد. وب سایت باید با انتقال سریع و آسان اطلاعات, به کاربران مبتدی تا پیشرفته بازخورد مثبتی را ارائه دهد. علاوه بر این واکنشگرا (ریسپانسیو), بودن طراحی سایت جهاد دانشگاهی اهمیت زیادی دارد. صفحات وب سایت, باید در یک یا دو ثانیه به شکل صحیح بر روی تلفن همراه بارگذاری شوند. اگر وب سایت با سرعت و صحیح در تلفن همراه بارگذاری نشود, به احتمال زیاد در صد قابل توجهی از دانشجویان را از دست می دهید.

مطالعات اخیر مایکروسافت نشان داد, متوسط توجه امروز افراد 8 ثانیه است. یعنی یک ثانیه کمتر از 9 ثانیه توجهی, که ماهی قرمز به محیط اطراف خود دارد. دسترسی سریع, تمرکز انسان را برای مدت زمان طولانی کاهش داده است. در واقع, شما 8 ثانیه فرصت دارید, که دانشجویان را به برقراری ارتباط با وب سایت وادار نمایید.

 

طراحی سایت جهاد دانشگاهی

قابلیت دسترسی به وب سایت

دسترسی با تاخیر دیگر قابل تحمل نیست, این یک قانون است. هر فرد مبتدی, حق دسترسی به اطلاعات  وب سایت ها را دارد. اگر این اصل کلیدی, طراحی سایت جهاد دانشگاهی را نادیده بگیرید. قطعا, بیش از 11% دانشجویان آینده خود را از دست می دهید. وب سایتی قابل درک, قبل اجرا, قابل فهم و قدرتمند برای دسترسی آسان طراحی نمایید.  طراحی سایت جهاد دانشگاهی, را کاملا واکنشگرا انجام دهید. راهنمای قابلیت دسترسی دیجیتال را رعایت کنید, تا الزامات دسترسی را مطابق با دستورالعمل های درست اجرا نمایید.

تجربه کاربر از وب سایت

تجربه کاربر طراحی سایت آموزشی, شامل قابلیت استفاده و دسترسی و سایر موارد مهم می باشد. تعامل کاربر, کل تجربه بازدیدکنندگان وب سایت را شامل می شود. کاربر چگونه موارد مورد نیاز خود را در وب سایت  تشخیص می دهد, و از نظر احساسی با آن ارتباط برقرار می کند.

محتوای وب سایت

هنگام برندینگ برای دانشگاه, هدف و قصد محتوای وب سایت را در نظر بگیرید. هدف از تولید محتوا برای وب سایت فقط تامین محتوا نیست, بلکه برقراری ارتباط و تعامل با کاربر اهمیت دارد. یک دانشجو ترجیح می دهد, اطلاعاتی در مورد اساتید, نحوه زندگی در خوابگاه و سالن های غذاخوری را از زبان دانشجویان دیگر بشنود. از طرف دیگر, والدین می خواهند ایمنی, هزینه ها و دانشگاهیان اطلاعاتی جامع بدست آورند.

عملکرد وب سایت دانشگاهی

طراحی سایت جهاد دانشگاهی حرفه ای, از اصول اولیه طراحی پیروی می کند. علاوه بر زیبایی, وب سایت باید  به خوبی و بدون نقص کار کند, تا توجه بازدیدکنندگان را به خود جلب نماید. برای بهترین عملکرد, یک وب سایت حرفه ای طراحی کنید, و محتوایی قدرتمند تولید نمایید. همچنین, از یک  CMS قدرتمند برای به روز رسانی وب سایت استفاده کنید.

چند اصل طلایی, طراحی وب سایت عبارتند از:
  • از فضای سفید استفاده کنید: فضای سفید دنبال کردن کلمات را برای چشم آسان می کند. همچنین, کنتراست را در صفحات بالا می برد.
  • ارائه کنتراست: تضاد های بیشتر, خوانایی متن را افزایش می دهند.
  • فونت ها را در نظر بگیرید: بازدید از یک وب سایت خوب, به چشم آسیب نمی رساند. بنابراین, از فونت های ناخوانا و خیلی کوچک استفاده نکنید.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *