پیش بارگیری

طراحی سایت جذاب

طراحی سایت جذاب

طراحی سایت جذاب

جذابیت بصری, یک عامل بسیار مهم در طراحی سایت جذاب دارد. برای طراحی سایت جذاب علاوه بر زیبایی بصری, باید اصول مهم طراحی را نیز رعایت نمود. وقتی وب سایت توسط توسعه دهنده وب یا وب سایت ساز خوب ساخته شود, کاربران را به خود جذب می کند. همچنین, پیشرفت کسب و کار و فروش ایده آل را برای وب سایت شما تضمین می کند. طراحی سایت جذاب به وضوح اعلام می کند, که شما یک منبع معتبر و قابل اعتماد هستید.

اصول مهم در طراحی سایت جذاب

 • طرح و رنگ
 • گرافیک و تصاویر
 • قابلیت استفاده
 • ثبات

طرح و رنگ

اولین قدم برای طراحی سایت جذاب رنگ هایی هستند, که انتخاب می کنید. رنگ اولین چیزی است که هنگام دور زدن اتوبوس, بازدید از صفحات فیس بوک و هر چیز دیگری توجه شما را جلب می کند. رنگ تمرکز چشم را به خود جلب می کند, و یک ارتباط فوری را برقرار می کند. قبل از اینکه ذهن آگاه شروع به ارزیابی کند, رنگ توجه ناخودآگاه را به خود جلب می نماید.

مغز انسان, یک ماشین احساس ساز است. ذهن دوست دارد, مطالب را برای پردازش بهتر سازماندهی کند. در صورتیکه ناخودآگاه به تاثیرات واکنش نشان می دهد. واقعیت هایی را به ذهن مخابره می کند, که باید آنالیز و بررسی شوند.

گرافیک و تصاویر

استخدام عکاس حرفه ای, برای گرفتن عکس از محصولات, دفتر کار و پرسنل هزینه زیادی ندارد. گرافیک و تصاویر زیبا, برداشت معتبر و ماندگاری را بر اولین بازدید کاربران دارد. تصاویر اینترنتی, ظاهری جعلی را به وب سایت می دهند. زمانیکه وب سایت غیر واقعی به نظر برسد, برای کاربران قابل اعتماد نیست.

استخدام عکاس حرفه ای, یک سرمایه گذاری درست برای طراحی سایت جذاب است. چرا که وب سایت, ابزاری قدرتمند برای بازاریابی و فروش برند شما به حساب می آید. تصاویر معتبر و جذاب نشان می دهد, که شما به کیفیت و برتری خدمات و محصولات خود توجه دارید.

 

طراحی سایت جذاب

قابلیت استفاده

طراحی سایت در تهران, با هدف جلب توجه کاربران و افزایش فروش انجام می شود. یک تعرفه طراحی سایت و عالی, برای همه قابل استفاده است. در ادامه به موارد اصلی, برای بالا بردن قابلیت استفاده از طراحی سایت جذاب اشاره داریم:

 1. هدف خود را واضح و با لحنی جذاب بیان نمایید.
 2. طراحی منوی ساده و واضح, که به صفحات سایت دسترسی داشته باشد.
 3. اطلاعات تماس را در سر صفحه, پاورقی و صفحه تماس قرار دهید.
 4. بخش نظرسنجی و گفتگوی زنده, در طراحی سایت جذاب اهمیت دارد.
 5. اطلاعات کافی, برای درک بهتر به بازدیدکنندگان کمک می کند.
 6. طرح بندی درست, بر سهولت استفاده و خواندن وب سایت تمرکز دارد.

طراحی سایت جذاب, را ساده و دقیق انجام دهید. زمان زیادی را صرف بررسی ارائه, محصول و خدمات با کیفیت به مشتریان نمایید. طراحی سایت آموزشی جذاب نباید, بر آنچه شما می خواهید متمرکز باشد. بلکه, باید مبتنی بر نیازهای مشتریان به شکلی ساده انجام شود.

 1. منویی ساده و واضح طراحی کنید.
 2. برای سهولت خواندن محتوای متنی, آن را از دیگر عناصر متمایز کنید.
 3. دکمه های صفحات را واضح طراحی کنید, چرا که روی آنها عملیات انجام می شود
 4. به همه عناصر توجه یکسان نداشته باشید, و بر عناصر مهم تر تمرکز کنید.
 5. تعداد صفحات را محدود کنید, صفحات کمتر توجه بیشتری را به خود جلب می کنند.
ثبات

معمولا ثبات در طراحی فراموش می شود, و بر روی پیام تمرکز می شود. ناسازگاری در طراحی سایت جذاب, کاربران را از ادامه بازدید منصرف می کند. برای طراحی سازگار سرمایه گذاری کنید, که مشتریان وب سایت خود را از دست ندهید. هنگامی که یک طرح کلی برای عناصر برند تجاری (متن, عکس, لوگو و…) ایجاد کردید, همه جا از آن استفاده نمایید.

طراحی سازگار به این معنی است, که بازدیدکننده زمان کمتری را صرف درک مفهوم وب سایت شما نماید.

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *