پیش بارگیری

طراحی سایت به انگلیسی

طراحی سایت به انگلیسی

طراحی سایت به انگلیسی

طراحی سایت به انگلیسی, باعث بازدید وب سایت در سرار جهان می شود. اکثر افراد در سراسر جهان به زبان انگلیسی اشراف دارند. این امر باعث افزایش مخاطب و در نهایت فروش بیشتر خواهد شد. زمانیکه وب سایت را به زبان انگلیسی نیز توسعه می دهید, توجه کنید بازدیدکنندگان از یک UX یکنواخت برخوردار باشند. شما قصد دارید در تمامی بازار ها محصول یا برند خود را تبلیغ نمایید. پس پیام های مشابه و یکسان را به زبان های مختلف منتقل کنید. از طریق برنامه ریزی و طراحی سایت به انگلیسی می توانید, وب سایتی زیبا با تجربه کاربری خوب را به همه جهان ارائه دهید.

متمایز با طراحی سایت به انگلیسی

یک UX حرفه ای و طراحی سایت به انگلیسی, به پیشرفت و تمایز شما نسبت به رقبا کمک زیادی می کند.

الگوی جهانی برای برندینگ

اگر چه می توانید موضوع خاصی را برای وب سایت انتخاب کنید. اما با طراحی سایت به انگلیسی می توانید بازدیدکنندگان بین المللی داشته باشید. کاربران, در سراسر جهان با زبان انگلیسی آشنایی دارند. طراحی سایت چند زبانه به انگلیسی, برای رفع نیاز ها و مطابق با سلیقه مشتری قابل سفارشی سازی است. برای داشتن نتیجه مطلوب, باید طراحی سایت به انگلیسی را مطابق با الگوی جهانی وب سایت های انگلیسی انجام دهید. اکثر وب سایت های معتبر انگلیسی از الگوهای جهانی, برای طراحی سایت واکنشگرا و بهینه استفاده می کنند. الگو های جهانی باعث افزایش کارایی, مدیریت گسترش متن و کنترل ارائه بصری از جمله رابط کاربری و عناصر تجاری می شوند.

طراحی وب سایت با سرعت بالای اینترنت جهانی

قبل از اینکه کاربر بتواند به اطلاعات وب سایت دسترسی پیدا کند, باید آن را بارگذاری نماید. قطعا نمی خواهید کاربر را منتظر نگه دارید, تا یک صفحه گرافیکی یا متن سنگین بارگذاری شود. سرعت اینترنت, در نقاط مختلف جهان متفاوت است. وضعیت اینترنت بر اساس سرعت اتصال نمونه, بر حسب مگابایت بر ثانیه از آدرس های IP مختلف در سراسر جهان میانگین گیری می شود. زمان بارگیری وب سایت خود را با حذف, بهینه سازی, اصلاح گرافیک, کاهش حجم تصاویر و فایل های بزرگ برای کاربران در سطح بین الملل کاهش دهید.

طراحی سایت به انگلیسی

طراحی سایت به انگلیسی در سطح بین الملل

وقتی صحبت از ترجمه وب سایت برای طراحی سایت در تهران به میان می آید, باید مراحل دیگری را نیز در نظر بگیرید. زمانیکه وب سایت تجارت الکترونیک خود را, در سطح بین الملل راه اندازی می کنید. باید تجارت آنلاین خود را بر حسب ارزهای مختلف, در ساسر جهان طراحی کرده باشید. این ویژگی ها باید در مراحل اولیه طراحی سایت به انگلیسی مورد توجه قرار بگیرد. زیرا شما وب سایت را برای فروش بیشتر بین المللی می کنید. کشورهای مختلف از ارز های متفاوت برای انجام معاملات استفاده می کنند, برای مثال: اتحادیه اروپا از یورو, انگلستان از پوند, لهستان از زلوتی و مجارستان از فورینت استفاده می کنند.

وقتی بازدیدکنندگان وب سایت, قیمت ها را مطابق با ارز خود می بینند, احتمال خرید آنها افزایش می یابد. با بررسی قیمت, در نهایت آدرس خود را برای دریافت کالا یا محصول ارائه می دهند. توجه داشته باشید, فرمت آدرس در زبان های مختلف متفاوت است, برای طراحی سایت به انگلیسی فرمت آدرس را متناسب با زبان انگلیسی طراحی نمایید.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *