پیش بارگیری

طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی

اگر می خواهید با جزئیات فنی وب سایت درگیر نشوید, طراحی سایت بدون کدنویسی را انتخاب نمایید. سیستم مدیریت محتوا WP, مجموعه ابزار ها و افزونه های برتر را در اختیار شما قرار می دهد. طراحی سایت بدون کدنویسی, سرعت ایجاد و سفارشی وب سایت را افزایش می دهد.

معرفی طراحی سایت بدون کدنویسی

طراحی سایت بدون کدنویسی, چالشی برای ساخت وب سایت منحصر به فرد و کاربردی است. ایجاد وب سایت با کد نویسی مستلزم داشتن, حداقل دانش کدنویسی HTML و CSS است. طراحی سایت بدون کدنویسی, باید با مرورگر های مختلف سازکار باشد. همچنین, برای کاربران در سراسر جهان دسترسی راحتی را فراهم نماید. WP Website Bulder یک ابزار کشیدن و رها کردن کاربردی, برای طراحی سایت بدون کدنویسی بشمار می آید.

طراحی سایت بدون کدنویسی با وردپرس, الگوهای ایجاد سایت و انتشار سریع مطالب را در اختیار شما می گذارد. برای استفاده از وردپرس, نیازی به کسب مهارت های برنامه نویسی ندارید. وردپرس محبوبترین سیستم مدیریت محتوا (CMS), برای طراحی سایت بدون کدنویسی است. وردپرس, به صورت رایگان در اختیار طراحان و توسعه دهندگان وب قرار دارد.

مراحل طراحی سایت بدون کدنویسی

مراحل زیر, به شما در خرید میزبانی تا ایجاد وب سایت کمک می کند.

ایجاد حساب

برنامه های میزبانی مشترک ارزانتر, و برای طراحی سایت مشاغل کوچک مقرون به صرفه هستند. این برنامه ها یک رابط کاربرپسند با انعطاف پذیری بالا, برای طراحی سایت بدون کدنویسی ارائه می دهند. طراحی سایت بدون کدنویسی, می تواند در قالب یک وب سایت تجاری, وبلاگ و حتی فروشگاه تجارت الکترونیک انجام شود.

انتخاب تم

شما باید بر اساس موضوع وب سایت, یک تم را انتخاب نمایید. تعیین ظاهر و چیدمان محتوا, از موضوع وب سایت الهام می گیرند. تم های, متناسب با موضوع طراحی سایت بدون کدنویسی را جستجو کنید. زمانیکه تم مورد نظر خود را انتخاب کردید, برای اعمال تم روی آن کلیک نمایید. توجه داشته باشید, در هر زمان می توانید موضوع, عناصر و سبک وب سایت خود را سفارشی سازی کنید.

طراحی سایت بدون کدنویسی

انتخاب ساختار محتوا

انتخاب ساختار محتوا, نقش مهمی در تولید محتوا و بهینه سازی وب سایت دارد. برای تغییر محتوا بر روی دکمه تغییر محتوا در هر بخش کلیک نمایید. بعد از اعمال تغییرات در محتوا, وب سایت را در ابعاد مختلف صفحه نمایش بررسی کنید. با این کار, می توانید محتوای به هم ریخته را در اسرع وقت درت کنید.

ثبت اطلاعات ضروری وب سایت

اطلاعات ضروری مانند: اطلاعات تماس و لینک رسانه های اجتماعی را به وب سایت اضافه کنید. شما می توانید این اطلاعات را بعدا هم به طراحی سایت بدون کدنویسی اضافه کنید.

کشیدن و رها کردن

عناصر و صفحات وب سایت را, با کشیدن و رها کردن آیتم ها ایجاد نمایید. این امکان, پس از اتمام نصب داشبورد وردپرس به شما ارائه می شود. سفارشی سازی طراحی سایت بدون کدنویسی, را با افزودن صفحات و پست های جدید انجام دهید.

سفارشی سازی و انتشار محتوا

پس از افزودن پست ها و صفحات جدید, می توانید مجددا به آنها باز گردید. همچنین می توانید بر اساس نیاز مشتریان, تغییراتی را برای بهبود اعمال کنید. پس از اتمام ویرایش, پیش نمایش تغییرات را مشاهده نمایید, تا از درستی ظاهر وب سایت مطمئن شوید. در مرحله آخر, دکمه انتشار را برای آنلاین شدن, وب سایت انتخاب کنید.

اگر قبلا صفحات یا پست هایی را در وب سایت قرار دادید, می توانید به همین راحتی آنها را ارسال کنید. همچنین, با کلیک بر روی افزودن جدید, می توانید پست های جدید را ایجاد و ارسال نمایید. پست های جدید دقیقا به همان روشی که طراحی کردید, ایجاد می شوند. شما قادر هستید پست های وب سایت را ایجاد کنید, و در زمانی دیگر آنها را انتشار دهید.

طراحی سایت بدون کدنویسی کمک می کند, از ابتدا کار را سریع و آسان شروع کنید. طراحی سایت وردپرسی و قالب های آماده, کار طراحی سایت در تهران را راحت می کند.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *