پیش بارگیری

طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری

امروزه بازار رقابت, بین شرکت ها و استارتاپ های گردشگری بسیار داغ است. طراحی اپلیکیشن گردشگری, یک مزیت عالی برای رقابت در این بازار بشمار می آید. هر اپلیکیشن گردشگری, به الگویی منحصر به فرد برای طراحی نیاز دارد. الگوی طراحی, یک مسیر خاص را برای توسعه اپلیکیشن تلفن همراه مشخص می کند. طراحی اپلیکیشن گردشگری, برای حفظ کسب و کار در بازار رقابتی دیجیتال امروزی, اهمیت زیادی دارد.

در واقع هر پیشرفت جزئی, بر عملکرد مشاغل مختلف تاثیرگذار است. طراحی اپلیکیشن گردشگری, رشد چشمگیری بر افزایش نرخ گردشگران شرکت شما خواهد داشت.

طراحی سایت گردشگری برای سفر

تجارت مسافرتی و گردشگری در اقتصاد جهانی, سهم قابل توجهی را به خود اختصاص داده است.

توسعه اپلیکیشن گردشگری

اپلیکیشن های گردشگری, به عنوان نرم افزار های تور و مسافرتی بازار رقابتی را مدیریت می کنند. کاربران ترجیح می دهند, به جای لپ تاپ و PC از گوشی موبایل خود برای انتخاب سفر استفاده نمایند. تقریبا 60% کاربران, حداقل یک اپلیکیشن مسافرتی در تلفن همراه خود نصب دارند. در حقیقت, استفاده از یک اپلیکیشن گردشگری باعث افزایش تجربه کاربر در مورد سفر می شود.

کاربران از اپلیکیشن های سفر برای رزرو بلیط, هتل, بررسی مقصد و موارد دیگر استفاده می کنند. با افزایش تقاضای کاربران برای نصب اپ های مسافرتی, طراحی اپلیکیشن گردشگری امری اجتناب ناپذیر است. شرکت های مسافرتی می توانند با طراحی اپلیکیشن, حضور موثری در بازار رقابتی داشته باشند. همچنین, توجه میلیون ها کاربر تلفن های هوشمند را به خود جلب نمایند, و از رقبا پیشی بگیرند.

اپلیکیشن گردشگری به عنوان رسانه اجتماعی

اپلیکیشن های مسافرتی بیشتر از آنکه یک پلتفرم تجاری برای خرید فروش باشند, یک کانال ارتباطی با کاربر هستند. مسافران می توانند از طریق اپلیکیشن سوالات خود را عنوان کنند, و تجربه سفر های قبلی خود را به اشتراک بگذارند. برای موفقیت شرکت گردشگری, باید بر طراحی اپلیکیشن در کرج برای جلب رضایت مشتریان تمرکز نمایید. به عنوان مثال, اپلیکیشن خود را مبتنی بر اشتراک گذاری ویدیو و محتوای VR طراحی نمایید.

 

طراحی اپلیکیشن گردشگری

راهنمای جستجوی مقصد

طراحی اپلیکیشن چند زبانه گردشگری, که رتبه بندی و جزئیات مکان های مختلف را ارائه می دهد, ایده خوبی است. اپلیکیشن مسافرتی, امکان بررسی اطلاعات و نظرات سایر کاربران در مورد مناطق گردشگری مختلف را فراهم می کند. کاربران می توانند اطلاعات برگزیده را ذخیره نمایند, یا نظرات خود را به اشتراک بگذارند. همچنین, اپلیکیشن نکات, پیشنهادات تور و راهنمای لوازم مورد نیاز را ارائه می دهد.

برای ایجاد تمایز اپلیکیشن خود با سایر رقبا , فناوری VR را با نمای 360 درجه از مقاصد و خیابان ها به اپ اضافه نمایید. این ویژگی ها اعتبار اپلیکیشن گردشگری را افزایش می دهند, و باعث ایجاد ترافیک و جذب مشتری بیشتر می شوند.

مترجم اپلیکیشن گردشگری

منظور از موانع زبانی, چالش های پیش روی مسافران در مناطق مختلف با زبان های متفاوت است. برای رفع این مشکل, مسافران باید مترجمی را برای همراهی خود استخدام نمایند. استخدام مترجم, هزینه دیگری به هزینه های سفر اضافه می کند, که برای مسافران چندان خوشایند نیست. با این حال, استفاده از اپ مترجم راه حل نرم افزاری مناسبی است. با پیشرفت تکنولوژی در ضبط صدا و مترجمان هوش مصنوعی, اپ های مترجم کلمات شما را به زبان محلی و بلعکس ترجمه می کنند.

حمل و نقل محلی

حمل و نقل محلی, یکی دیگر از چالش های مسافران در سفر های خود است. در گذشته, مسافران از تاکسی یا رانندگان موقت برای حمل و نقل در سفر استفاده می کردند. این برنامه ریزی هزینه سفر را افزایش می داد, و کل هزینه سفر نا معقول به حساب می آمد. در کشورهای آسیایی که سیستم مکانیزه (مترو و مونوریل)  راه اندازی نشده است, علاوه بر افزایش هزینه کاهش امنیت را نیز به همراه دارد. طراحی اپلیکیشن گردشگری می تواند شامل: اطلاعات سفر, صدور بلیط, راهنمای سفر با وسایل نقلیه عمومی باشد.

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *