پیش بارگیری

طراحی اپلیکیشن ورزشی

طراحی اپلیکیشن ورزشی

طراحی اپلیکیشن ورزشی

طراحی اپلیکیشن ورزشی, برنامه های تناسب اندام را به افرادی که برای تناسب اندام تلاش می کنند, ارائه می دهد. عملکرد صحیح وب سایت های ورزشی فرصت های زیادی را برای تناسب اندام  ایجاد می کنند. تاثیر مثبت طراحی اپلیکشن ورزشی باعث شده است, طراحان برای حل مشکل تناسب اندام تلاش کنند.

اپلیکیشن ورزشی مانند یک مربی جیبی عمل می کند. عملکرد شما را بررسی می کند, و به شما بازخورد می دهد. برای طراحی اپلیکیشن شخصی ورزشی, طراحان باید یک رابط کاربری موثر را ایجاد نمایند.

پروفایل طراحی اپلیکیشن ورزشی

کاربران باید قبل از ساخت پروفایل, وارد اپلیکیشن شوند. طراحی اپلیکیشن ورزشی به گونه ای انجام می شود, که لینک های ورود به رسانه های اجتماعی در آن قابل دسترسی باشند. پروفایل اپلیکیشن ورزشی شامل: قد, وزن, سن و جنسیت کاربر می شود, که به تعریف وضعیت جسمانی او کمک می کند. ایجاد پروفایل طراحی اپلیکیشن ورزشی, اغلب شبیه پر کردن فرم درخواست است.

کاربران با پر کردن این فرم به راحتی اطلاعات مورد نیاز, برای ساخت پروفایل شخصی خود را وارد می کنند. هدف طراحی اپلیکیشن ورزشی, بهبود تناسب اندام کاربران است. به همین دلیل, کاربران علاوه بر اطلاعات شخصی دستاوردهای ورزشی خود را نیز وارد می کنند.

طراحی اپلیکیشن ورزشی

صفحه اصلی

مهمترین عنصر صفحه اصلی, در طراحی اپلیکیشن ورزشی است. صفحه اصلی, اولین ارتباط کاربر را با اپلیکیشن برقرار می کند. طراحی صفحه اصلی باید به عنوان مرکز ناوبری, سریع و راحت کاربران انجام شود. طراحی اپلیکیشن ورزشی, در صفحه اصلی ساخت یافته انجام می شود. در صفحه اصلی دسترسی کاربر, به تمام قسمت های اپلیکیشن فراهم می کند.

طراحی سایت ورزشی به روش های مختلفی قابل ارائه می باشد. لینک ها ممکن است, در نوار کناری با نماد های مینیمالیستی یا در زیر منو های قابل کلیک به بخش های مختلف اپلیکیشن قرار بگیرند. انتخاب شما می تواند, براساس تعداد ویژگی های ارائه شده توسط اپلیکیشن یا پلتفرم طراحی, متفاوت باشد.

صفحه فعالیت

افرادی که به دنبال تناسب اندام هستند, باید فعالیت های مختلفی را انجام دهند. طراحی اپلیکیشن ورزشی, امکان ردیابی فعالیت کاربران را در طول روز برای آنها فراهم می کند. صفحه فعالیت در اپلیکیشن ورزشی شامل, انواع مختلفی از ورزش ها و فعالیت ها می شود.

اپلیکیشن های ورزشی قابلیت اندازه گیری زمان و مسافتی را که کاربر برای انجام فعالیت ورزشی صرف می کند را دارند. فاصله و مسافت, به دو روش قابل محاسبه است. پیاده روی و دویدن, معمولا با کیلومتر (مایل) اندازه گیری می شوند.

نمایش ضربان قلب

قلب یک موتور حرکتی برای ادامه زندگی است, بنابراین باید وضعیت سلامت آن را روزانه دنبال کنیم. اپلیکیشن های ورزشی را می توانید به دستگاه های پوشیدنی, برای اندازه گیری نبض متصل نمایید. دستگاه های پوشیدنی داده های جمع آوری شده, را بر روی صفحه ضربان قلب نمایش می دهند.

طراحی اپلیکیشن ورزشی باید با حداقل عناصر و ساده انجام شود, که کاربر به راحتی از آن استفاده کند. تصویری انیمیشنی از قلب که ضربان را نمایش می دهد, می تواند رابط کاربری شما را تعاملی تر نشان دهد.

ردیابی خواب

خواب خوب, ضامن سلامتی انسان است. ورزشکاران سعی می کنند, زمان و کیفیت خواب خود را کنترل نمایند. طراحی اپلیکیشن ورزشی اطلاعات جمع آوری شده در طول شب را نمایش می دهد. این اطلاعات, شامل زمان, کیفیت و مراحل خواب است.

خواب, از چهار مرحله تشکیل می شود. مرحله اول و دوم خواب سبک, مرحله سوم خواب عمیق و مرحله چهارم خواب آرام نامیده می شوند. طراحی اپلیکیشن در کرج به گونه ای است, که مراحل خواب را دنبال می کند, و کاربر می تواند آمار آن را مشاهده نماید. معمولا داده های مربوط به خواب, به صورت نمودار نشان داده می شوند.

نمایش کالری

طراحی اپلیکیشن ورزشی, اهمیت زیادی برای کالری در نظر می گیرد. اگر می خواهید, تناسب اندام خود را حفظ نمایید آنچه و چه مقدار می خورید مهم است. اپلیکیشن های ورزشی, اطلاعات مربوط به تعداد کالری سوخته شده را براساس فعالیت نشان می دهند.

داده های کالری را می توانید, در صفحه فعالیت یا پروفایل شخصی خود نمایش دهید. با این حال, ایجاد صفحه نمایش کالری, برای ارائه اطلاعات گسترده درباره کالری مصرفی, بسیار موثرتر عمل می کند.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *