پیش بارگیری

طراحی اپلیکیشن صرافی

طراحی اپلیکیشن صرافی

طراحی اپلیکیشن صرافی

طراحی اپلیکیشن صرافی، شامل طراحی رابط کاربری UI و تجربه کاربر UX می شود. طراح اپلیکیشن، ایده پردازی و تعریف راه حل های طراحی را بر عهده دارد. همچنین، ایجاد ساختار، جریان و انتخاب سبک مانند: فونت، رنگ و اندازه را بر عهده دارد. طراحان وب براساس تحقیقات و بازخورد کاربران، فعالیت می کنند. در نتیجه، طراحی اپلیکیشن زیبا و ساده خواهند داشت.

مراحل طراحی اپلیکیشن صرافی

طراح UI/UX، فرایند طول عمر اپلیکیشن را در یک جریان پیوسته و همزمان مدیریت می کند. به این نکته توجه داشته باشید، که طراحی UI با طراحی UX متفاوت است. در نتیجه، برای موفقیت طراحی اپلیکیشن صرافی باید هر دو مورد را انجام دهید.

  • پژوهش
  • ایده پردازی
  • شناسایی مشکل
  • طراحی
  • بررسی بازخورد
  • ارزیابی مشکلات

طراحی UX چیست؟

طراحی UX، نحوه استفاده کاربر از اپلیکیشن را به منظور طراحی اپلیکیشن قابل اعتماد مشخص می کند. فرایند طراحی UX, ایده های طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS را تولید و تایید می کند. هدف طراحی UX، اطمینان از درستی ایده و مسیر طراحی اپلیکیشن صرافی است.

طراحی UX، از سه اصل مهم پیروی می کند. اصل اول، پاسخگویی به مشکلات و نیاز های کاربران و برنامه ریزی برای اهداف تجاری است. دومین اصل، بررسی عملکرد راه حل های طراحی اپلیکیشن موبایل است. اصل سوم، اطمینان از اجرایی شدن، راه حل های پیشنهادی است.

 

طراحی UI چیست؟

فرایند طراحی UI, ظاهر اپلیکیشن را جذاب و مخاطب پسند ارائه می دهد. در طول طراحی UI، برای ظاهر بصری اپلیکیشن تصمیم گیری می شود. طراح رابط کاربری، مسئولیت انتقال احساس درست و ظاهر هر صفحه از اپلیکیشن را بر عهده دارد. مهمترین جنبه طراحی UI اپلیکیشن، طراحی همه جانبه برای حالت های مختلف برنامه موبایل است. همچنین، علاوه بر طراحی بخش های مختلف، یکپارچگی بصری نیز حفظ شود.

تجزیه و تحلیل رقبا و خواسته کاربران اپلیکیشن

اولین قدم برای طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS، تجزیه و تحلیل رقبا و خواسته های کاربران به منظور برنامه ریزی یک ایده جدید و جامع است. در ادامه فرایند طراحی، جزئیات مختلف را به طرح اولیه اضافه می کنیم. موقعیت و استراتژی برند تجاری خود را، در طراحی UI/UX در نظر بگیرید. انطباق برند تجاری شرکت را، در طراحی اپلیکیشن صرافی اعمال نمایید.

تحقیقات هدفمند، فرایند طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS را منسجم و به دور از تغییرات اساسی نگه خواهد داشت. توجه داشته باشید، برخی کار ها توسط شما و برخی دیگر توسط متخصصان توسعه وب قابل انجام است. تحلیل رقبا و نیاز کاربران، به منظور بهبود برندینگ توسط طراحان حرفه ای انجام می شود.

تحقیقات جامع طراحان UX

طراحان UX، تحقیقات عمیقی برای طراحی اپلیکیشن موبایل انجام می دهند. تحقیقات طراحی اپلیکیشن موبایل شامل: مصاحبه، کارگاه آموزشی و نظرسنجی می شود. بینش درست از انگیزه، انتظارات و نیاز کاربران برای موفقیت اپلیکیشن الزامی است.  معمولا، طراحان اپلیکیشن موبایل با کاربران و کسب و کار های مختلف در ارتباط هستند. با این حال، قادر به رفع مشکلات و نیاز های کاربران خواهند شد.

 

استخدام تیم متخصص راه اندازی اپلیکیشن موبایل

طراحی و توسعه اپلیکیشن اندروید و  IOS، به تخصص نیاز دارد. بنابراین، طراحی اپلیکیشن صرافی را به یک تیم متخصص در زمینه توسعه وب برون سپاری نمایید. طراحان وب، قبل از شروع به برنامه نویسی تحقیقات اولیه را انجام می دهند. برنامه نویسان اپلیکیشن موبایل، پس از توسعه اپ مسئولیت آزمایش، طراحی مجدد و نگهداری و پشتیبانی آن را بر عهده دارند.

برقراری ارتباط، طراحان و توسعه دهندگان وب از ابتدای شروع به کار پروژه الزامی است. به این ترتیب، پیچیدگی و مشکلات راه حل های مختلف را مورد نقد و بررسی قرار می دهند. در طول طراحی اپلیکیشن صرافی، هر دو تیم نمونه های اولیه و جزئیات را بررسی می کنند، که کاهش هزینه و زمان تکمیل پروژه را به همراه دارد. برنامه ریزی عالی توسط توسعه دهندگان وب برای راه اندازی اپلیکیشن عالی، ضروری است.

استخدام تیم توسعه وب داخلی

استخدام تیم برنامه نویسی و توسعه اپلیکیشن داخلی، یکی از ایده های ساخت اپلیکیشن است. پس از تکمیل پروژه ساخت اپلیکیشن موبایل، مرحله پشتیبانی و نگهداری اهمیت زیادی دارد.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *