پیش بارگیری

طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی

طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی

طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی

امروزه در دنیایی زندگی می کنیم, که مردم روز خود را با اپلیکیشن های موبایل آغاز و به پایان می رسانند. تعداد کاربران گوشی های هوشمند, از مرز سه میلیارد نفر گذشته است. این به معنای, بازار داغ استفاده از اپلیکیشن های موبایل است. طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی, سفارش غذا, کرایه تاکسی, خرید و بسیاری موارد دیگر برای دسترسی راحت کاربران انجام می شود.

فرآیند طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی

قبل از انجام هر کاری یک ایده خوب داشته باشید و هدف خود را مشخص نمایید. بعد از ایده پردازی و تعیین هدف, تمامی جزئیات را بررسی نمایید. ایده قوی و کاربردی, نتایج مطلوبی از طراحی اپلیکیشن به دست می دهد. طراحی توسط یک نفر انجام نمی شود, تشکیل تیم حرفه ای مهمترین اصل برای دستیابی به بهترین نتیجه است. با این حال, اولین قدم برای طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی ایده پردازی است.

هدف طراحی اپلیکیشن

پاسخ به سوال چرا اپلیکیشن طراحی می کنید؟ هدف متفاوتی برای پروژه به ارمغان می آورد. اطلاع از هدف طراحی اپلیکیشن, امکانات جدیدی فرآهم می آورد. همچنین, فضای کمتری برای انحراف و اشتباه باقی می گذارد. ایده های خوب و طراحان حرفه ای را برای اجرای پروژه خود انتخاب کنید. توجه داشته باشید, باید به کاری که انجام می دهید, اشتیاق و علاقه داشته باشید. بنابراین, پروژه های را انتخاب کنید, که به نظر شما جذاب هستند.

چه چیزی را طراحی می کنید

قصد طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی, آموزش, سرگرمی یا اشتراک گذاری اطلاعات را دارید. اینکه چه چیزی را طراحی می کنید, باید به طور واضح و ساده قابل بیان باشد. بیان ساده و واضح از هدف طراحی اپلیکیشن, به ارائه طرح برای افراد دیگر کمک می کند.

چگونگی طراحی اپلیکیشن

چگونگی طراحی اپلیکیشن, تا حدود زیادی به مسائل مالی وابسته است. مبلغ سرمایه گذاری را مشخص کنید, و اینکه پروژه چگونه به درآمد زایی می رسد. تفاوت های پروژه طراحی اپلیکیشن, را با سایر پروژه ها بررسی کنید. اینگونه متوجه می شوید, که پروژه شما تا چه حد عملی است.

اپلیکیشن های مشابه را برری کنید

قبل از ادامه به کار, در مورد رقبای کاری خود تحقیق کنید. در اینصورت, با تمام مشکلاتی که با آن مواجه بودند یا هستند, آشنا می شوید. اینکار شما را برای مسائل طراحی آماده می کند, و در زمان صرفه جویی می شود.

 

 

جایگاه طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی

گروه سنی مخابان اپلیکیشن خود را بشناسید, و مطابق با خواست آنها طراحی نمایید. در مورد جمعیت شناسی مخاطبان مانند: طبقه اقتصادی, جنسیت, سن و ملیت تحقیق کنید. اطلاعات مخاطبان به نوآوری, و ساخت اپلیکیشن سازگار با نیاز آنها کمک می کند.

مشخصات اپلیکیشن

زمانیکه از طرح پروژه خود مطمئن شدید, وارد بحث فنی می شوید. مشخصات اپلیکیشن, مشابه طرح اولیه برای ساخت ساختمان است. سندی تهیه کنید, که هدف اپلیکیشن و نحوه دستیابی به آن را بیان می کند. جزئیات و مشخات هر برنامه موبایل, با برنامه های دیگر متفاوت است. گاهی ممکن است, نیاز به طرحی خاص برای جذب مخاطب داشته باشید. در هر صورت, هرگز جزئیات و مشخصات را نادیده نگیرید. هنگام طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی, مشخصات به عنوان مبنایی برای تخمین عمل می کند.

وایرفریم

اگر مراحل قبل را به درتی به پایان رانده باشید, عبور از این مرحله اده خواهد بود. Wireframe اولین چیزی است که کاربر از رابط کاربری مشاهده می کند. این کار تو طراح UX انجام می شود, اما همه اعضا در آن مشارکت دارند. در واقع, Wireframing ایجاد ساختار رابط و تعامل با کاربر است. تمامی عملکرد های اپلیکیشن, در مرحله طراحی وایرفریم طراحی می شوند. اگر می خواهید هیچ مشکلی در نتیجه نهایی پروژه نداشته باشید, همه چیز را اصولی و دقیق انجام دهید.

طراحی رابط هر عملکرد

برنامه شما ممکن است چندین عملکرد داشته باشد, اما هر یک باید قالب خاص داشته باشند. مثلا برای طراحی اپلیکیشن پیام رسان, به رابط های متعددی نیاز دارید. رابط برای فهرست کردن مکالمات, رابط جعبه پیام ورودی و خروجی, رابط برای لیست مخابین مواردی از این دست هستند.

طراحی تعامل برنامه

مهمترین عامل برای طراحی رابط کاربری عالی, تعامل خوب اپلیکیشن است. بنابراین, پس از طراحی رابط های برنامه, باید تعامل بین رابط ها را طراحی نمایید. طراحی تعامل, مانند اینکه کدام دکمه در کدام صفحه چه عملکردی را انجام دهد.

طراحی انتقال

چگونگی تعامل, رابط های موجود در طراحی اپلیکیشن ثبت آگهی را مشخص کنید. اکنون زمان طراحی انتقال رابط فرا رسیده است, برای این کار باید مخابان هدف را بشناسید. اگر اپلیکیشن را برای کودکان طراحی کردید, انتقال رابط باید قوی عمل کند. همچنین, انتقال رابط برای افراد سالمند یا ناتوان باید ساده و روان طراحی شود. نکته کلیدی در فرآیند وایرفریم, ساده نگه داشتن طراحی است. هر چه رابط کاربری شهودی تر باشد, تجربه کاربری بهتری خواهد داشت.

وظیفه وایرفریم, تنظیم جریان پنجره ها, دکمه ها و عملکرد عناصر است. پس زمینه, انیمیشن  و رنگ ها را با دقت انتخاب و طراحی نمایید. با این حال, رعایت اصول اولیه را فراموش نکنید. وایرفریم در کاهش مشکلات بعدی, و صرفه جویی در زمان تاثیر زیادی دارد.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *