پیش بارگیری

طراحی اپلیکیشن بازاریابی

طراحی اپلیکیشن بازاریابی

طراحی اپلیکیشن بازاریابی

سرعت توسعه اپلیکیشن، در بازار داغ اینترنت جهانی بسیار زیاد است. طراحی اپلیکیشن بازاریابی، باید برای اعداد و ارقام واقعی انجام شود. برنامه های موبایل یکی از موفق ترین ابزار ها برای رشد کسب و کار و حفظ ارتباط با مشتری است. توجه داشته باشید، که فعالیت شما در یک فضای بسیار رقابتی برتری داشته باشد. طراحی اپلیکیشن بازاریابی، یکی از مهمترین موارد در توسعه کسب و کار است.

اهمیت طراحی اپلیکیشن بازاریابی

برنامه های موبایل، اولین مرحله تعامل کاربران حتی پیش از آشنایی با محصولات است. به همین دلیل، طراحی و توسعه اپلیکیشن بازاریابی حرفه ای نقش بسزایی در محبوبیت آن خواهد داشت.  به همین دلیل، طراحی و توسعه اپلیکیشن بازاریابی حرفه ای نقش بسزایی در محبوبیت آن خواهد داشت.

نکات مهم طراحی اپلیکیشن عالی

هنگام توسعه و طراحی اپلیکیشن موبایل، به منظور ساخت اپلیکیشن با کیفیت و دریافت نرخ تبدیل بالا، باید نکات کلیدی را در نظر بگیرید.

بازخورد واقعی با MVP

زمانیکه پیش از اشتراک گذاری اپلیکیشن، بازخورد کاربران را نسبت به دمو بررسی شود.  طراحی اپلیکیشن بازاریابی، مطابق با چشم انداز، ارزش ها و اهداف شرکت انجام می شود. با این حال، کاربران ملزم به پذیرش علایق شما نیستند. در نتیجه، نیاز ها و خواسته های آنها را نیز مد نظر قرار دهید.  به منظور صرفه جویی در هزینه و دستیابی به نتیجه مطلوب، یک MVP ایجاد نمایید. نسخه اولیه اپلیکیشن را آزمایش کنید، و در مورد بازخورد کاربران تحقیق نمایید. نتیجه نهایی اینکه، مطابقت ایده خود با خواسته ها و نیاز های کاربران را مشاهده خواهید کرد. همچنین، تنظیمات لازم را هنگام توسعه اپلیکیشن اعمال کنید.

بهترین طراحی UI/UX

طراحی رابط کاربری UI و طراحی تجربه کاربری UX، ارکان اصلی طراحی اپلیکیشن موبایل هستند. طراحی اپلیکیشن جذاب بدون رعایت عوامل کلیدی، جذب کاربر و افزایش نرخ تبدیل را به همراه نخواهد داشت. طراحی UX یا تجربه کاربری، سهولت و راحتی کار با اپلیکیشن را تضمین می کند. در حالیکه، طراحی رابط کاربر UI با گرافیک سر و کار دارد. هدف اصلی طراحی رابط کاربر، ارائه جذابیت بصری اپلیکیشن است.

دستورالعمل طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS

دستورالعمل های خاصی، برای سیستم عامل های اندروید و IOS وجود دارند. بنابراین، به منظور توسعه هر یک از پلتفرم های طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS الزامات را در نظر بگیرید. توسعه دهندگان اپلیکیشن، در مورد رعایت قواعد  و اصول طراحی بسیار آگاه هستند. در ادامه، به قوانین اساسی طراحی اپلیکیشن بازاریابی اشاره داریم.

 

 

مطابقت رنگ و استایل اپلیکیشن با برند شرکت

رنگ ها و استایل طراحی اپلیکیشن بازاریابی، را مطابق با برند و نام تجاری خود انجام دهید. طراحی اپلیکیشن موبایل، باید مطابق با سبک شرکت و کسب و کار انجام شود. این روش به منظور افزایش آگاهی از برند تجاری، و تداعی آن برای کاربران استفاده می شود. یکی از اصول مهم، استفاده از رنگ اصلی برند تجاری است. تحقیقات نشان می دهد، رنگ سبز و آبی در بین خانم ها و آقایان محبوبیت ویژه ای دارد. با توجه به محبوبیت جهانی این رنگ ها، درصد توجه به رنگ هایی مانند: صورتی یا نیلی کاهش می یابد.

تفاوت های زیادی برای درک مخاطبان هدف، از نحوه طراحی اپلیکیشن بازاریابی وجود دارد. به همین دلیل، طراحی UI/UX، محتوا و سایر موارد را مطابق با منطقه جغرافیایی خود بومی سازی نمایید. پیش از شروع طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS، تحقیقات لازم در مورد رنگ های مورد علاقه مخاطبان هدف و مطابقت آن با رنگ شرکت خود، روش های مدرن و… را انجام دهید.

اطمینان از طراحی اپلیکیشن مطابق با برند تجاری

خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS شرکت بهین تک گستر، مطابقت اپلیکیشن بازاریابی را با برند تجاری شرکت تضمین می کند. طراح اپلیکیشن موبایل حرفه ای، به جزئیات ضروری توجه دارد. جزئیات طراحی اپلیکیشن IOS و اندروید، به استفاده صحیح از رنگ ها از نظر بازاریابی، سبک سازمانی و روانشناسی مربوط می شود. همچنین، بر فونت ها، فضای خالی، سایه ها، کنتراست و سایر عناصر تمرکز دارد. در صورتیکه، تمام موارد ذکر شده را رعایت نمایید، راه اندازی اپلیکیشن به افزایش نرخ تبدیل شرکت کمک می کند.

تاثیر طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS بر بازاریابی

انتخاب رنگ مناسب، یکی از پایه های اساسی در ارتباطات بازاریابی است. تحقیقات نشان می دهد، بیش از 80 درصد اطلاعات به صورت بصری انتقال می یابند. ارتباط بصری با کاربر از طریق بافت، رنگ و فونت انتقال می یابد. طراحی اپلیکیشن بازاریابی با عناصر بصری، ارتباط خوبی بین کاربر و کسب و کار برقرار می کند. پیشرفته ترین استراتژی های بازاریابی نیز نمی توانند، کاربر را ملزم به استفاده از اپلیکیشن موبایل کنند. طراحی اپلیکیشن جذاب و دارای تصاویر مطابق با ارزش های شرکت، تداعی لازم برای برند تجاری را ایجاد می کند.

هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS، گامی اساسی برای بازاریابی دیجیتال است. زمانیکه، هزینه طراحی اپلیکیشن موبایل را با توجه به خاص بودن ایده استارت آپ خود تخمین بزنید. به طور متوسط زمان طراحی اپلیکیشن اندروید و IOS، از ساعت شروع می شود.

عوامل اصلی تاثیرگذار بر قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل، موارد زیر را شامل می شود.

  • مجموعه ویژگی های قابل پیاده سازی
  • دسترسی به عناصر مورد نظر برای طراحی اپلیکیشن بازاریابی
  • فناوری های مورد استفاده در توسعه اپلیکیشن موبایل
  • شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل طرف قرارداد

 

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *