پیش بارگیری

سایت طراحی 3 بعدی

سایت طراحی 3 بعدی

سایت طراحی 3 بعدی

آیا می خواهید, یک سایت طراحی 3 بعدی را راه اندازی کنید؟ طراحی هدر منحصر به فرد و تصاویر زیبا برای طراحی سایت 3 بعدی شما عالی هستند. تصاویر سه بعدی را به راحتی مانند: بارگذاری ویدیو, در وب سایت خود نمایش دهید. برای راه اندازی وب سایت لازم نیست, یک طراح گرافیک حرفه ای باشید. بهین تک گستر کمک می کند, هر طرح سه بعدی را که دوست دارید, داخل وب سایت خود بارگذاری کنید.  یک قالب سایت  را انتخاب کنید, سپس با کشیدن و رها کردن تصاویر سه بعدی از کتابخانه آن را سفارشی نمایید.

ایجاد سایت طراحی 3 بعدی

سه مرحله مهم, که برای ایجاد سایت طراحی 3 بعدی باید بیاموزید.

 1. نحوه ایجاد بنر سه بعدی
 2. نحوه ایجاد عناصر سه بعدی وب سایت
 3. چگونه می توان طراحی سه بعدی تعاملی را برای وب سایت انجام داد.

نحوه ایجاد بنر سه بعدی

 1. یک قالب سایت طراحی 3 بعدی آنلاین را در CMS بارگذاری کنید.
 2. تصاویر سه بعدی را از کتابخانه بکشید و رها کنید, یا فایل تصاویر سه بعدی را بارگذاری کنید.
 3. فایل طرح های سه بعدی را بارگذاری کنید, یا آنها را از ابتدا ایجاد کنید.
 4. تصاویر, متن, نور, سبک و پس زمینه را تنظیم نمایید.
 5. طرح خود را مطابق با استاندارهای روز ارائه دهید.
 6. طرح سه بعدی نهایی را به عنوان یک فایل PNG ذخیره و ارسال نمایید.

ایجاد عناصر سه بعدی برای وب سایت

امروزه, استفاده از عناصر سه بعدی, در سایت طراحی 3 بعدی بسیار مرسوم است. این طرح های سه بعدی می توانند, احساس واقعی بودن را به وب سایت شما اضافه کنند. دستورالعمل های طراحی سایت در کرج برای طرح 3 بعدی, بسیار شبیه به طراحی بنر سه بعدی است. تنها تفاوت این است, که پس زمینه بنرهای سه بعدی باید از نوع PNG باشند.

سایت طراحی 3 بعدی

افزودن طراحی سه بعدی تعاملی به وب سایت

شما می توانید, طرح سه بعدی را به راحتی مانند یک ویدیو, به سایت طراحی 3 بعدی اضافه کنید. بازدیدکنندگان می توانند, به لطف پشتیبانی iPhone و Android از واقعیت افزوده, طرح های سه بعدی را بچرخانند یا بزرگنمایی کنند. این قابلیت, باعث نمایش کامل وب سایت بر روی تلفن های همراه می شود.

 1. طرح سه بعدی را وب سایت خود بارگذاری کنید.
 2. کد طرح سه بعدی, را با دستور iframe به کدنویسی وب سایت اضافه کنید.

نمونه کارهای سایت طراحی 3 بعدی, را با بنرهای سه بعدی یا تصاویر در وب سایت نمایش دهید. تحقیقات نشان می دهد, که استفاده از تصاویر سه بعدی در تبلیغات سیر صعودی را طی می کند. نمونه کارهای طراحی سایت استارتاپی 3 بعدی را به روز نگه دارید, و مشتریان را با تصاویر سه بعدی آنلاین تحت تاثیر قرار دهید.

طراحی سه بعدی با همکاران و مشتریان

طرح خود را با همکاران و مشتری خود به اشتراک بگذارید, و کارها را با مشورت هم ایجاد کنید. یکی روی مدل سه بعدی کار کند, یکی روی اشیاء و دیگری نظرات خود را ارائه دهد. سایت طراحی 3 بعدی, نتیجه یک کار گروهی خلاق و با انگیزه است.

استفاده از فونت های گوگل برای تایپوگرافی سه بعدی

بهین تک گستر, ابزارهای سه بعدی که بیش از 800 فونت از کتابخانه های Google Fonts را دارند, استفاده می کند. فونت گوگل مورد علاقه خود را انتخاب کنید, و در سایت طراحی 3 بعدی قرار دهید. بهین تک گستر, با خرید نسخه پرو ابزارهای قدرتمند مدل سازی سه بعدی, وب سایتی حرفه ای را به شما ارائه می دهد.

طراحی سه بعدی در نرم افزار گرافیکی

تصاویر سه بعدی, را به عنوان فایل PNG در نرم افزارهای گرافیکی مانند Photoshop و Canva انجام دهید. سپس, در سایر سیستم های طراحی وب سایت مانند WordPress, Wix یا Weebly به کار خود پایان دهید.

 

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *