پیش بارگیری

در مورد طراحی وب سایت

در مورد طراحی وب سایت

در مورد طراحی وب سایت

در مورد طراحی وب سایت باید بدانید فرایند برنامه ریزی, مفهوم سازی و چیدمان محتوا به صورت آنلاین است. یکی از نکات در مورد طراحی وب سایت اینکه, فراتر از زیبایی پیش رفته است, و عملکرد آن نیز اهمیت زیادی دارد. طراحی وب شامل: وب سایت ها, اپلیکیشن های موبایل و رابط کاربری است. در مورد طراحی وب سایت باید بدانید, که تاثیر زیادی در رتبه بندی برای موتورهای جستجو مانند گوگل دارد. در اینجا نحوه ایجاد وب سایتی که علاوه بر زیبایی عملکرد درست و رتبه بالایی در جستجو دارد, را ارائه می دهیم.

ایده پردازی در مورد طراحی وب سایت

طراحان همیشه به دنبال ایده پردازی عالی هستند. در ادامه به تعدادی از وب سایت های مناسب برای ایده پردازی اشاره می کنیم.

  • Behance
  • Pinterest
  • Awwwards
  • Web deign inpiration
  • Site Inspire

انتخاب ابزار طراحی وب

در مورد طراحی وب سایت دو روش اصلی وجود دارد: سازنده وب سایت یا برنامه رومیزی را اتفاده کنیم. ابزاری که برای طراحی وب مورد استفاده قرار می دهیم به اعضا تیم, بودجه, نوع طراحی و الزامات فنی بستگی دارد.

1. برنامه رومیزی

برنامه های رومیزی برای طراحی گرافیکی در مورد طراحی وب سایت استفاده می شود. خروجی برنامه های رومیزی مانند: Photohop و Sketch یک فایل PSD است, که به تیم توسعه وب برای شروع کدنویسی ارسال می شود. در مورد طراحی وب سایت های بزرگ و پیچیده از برنامه های رومیزی استفاده می شود, تا روی ظاهر وب سایت تمرکز لازم انجام شود. فرایند طراحی گرافیکی پر هزینه و زمان بر است, زیرا منابعی مانند تیم طراحی حرفه ای را باید استخدام کنید. اگر الزامات فنی زیادی در مورد طراحی وب سایت ندارید, می توانید از وب سایت از استفاده کنید و به تیم برنامه نویسی نیاز ندارید.

2. وب سایت ساز

امروزه وب سایت ساز های زیادی در بازار موجود هستند, که طیف وسیعی از ویژگی ها و خدمات را ارائه می دهند. Webflow, Squarespace, Wix, PageCloud چند نمونه از وب ایت ساز های محبوب هستند. سازندگان وب سایت از نظر قابلیت طراحی, قیمت, قالب بندی, تجربه کاربری و نحوه سفارشی سازی متفاوت هستند. تحقیقات و آزمایشات لازم را انجام دهید, تا بهترین پلتفرم را برای رفع نیاز های وب سایت خود انتخاب کنید.

سازندگان وب سایت, وب سایت های ریسپانسیو یا تطبیقی را ایجاد می کنند, که تجربه های ساخت متفاوتی دارند. اگر دانش کافی در مورد طراحی وب سایت را ندارید, آشنایی با قابلیت ها و محدودیت های ابزار های مختلف ضروری است. با وجود اینکه وردپرس یک پلتفرم پرکاربرد است, اما به دلیل محدودیت گزینه های سفارشی سازی در بین طراحان بصری محبوبیت ندارد.

در مورد طراحی وب سایت

عناصر طراحی وب

در مورد طراحی وب سایت, ظاهر و عملکرد سایت اهمیت زیادی دارد. ادغام عناصر طراحی سایت آموزشی, قابلیت استفاده و عملکرد وب سایت را به حداکثر می رساند. قابلیت های وب سایت شامل: رابط کاربری آسان, تصاویر و گرافیک جذاب, متن خوب و مناسب و رنگبندی است. عملکرد سایت به رتبه بندی, سرعت, قابلیت جستجو و توانایی جذب مخاطب بستگی دارد.

عناصر بصری

باید در یک نگاه کلی به وب سایت طراحی شده, مجموعه عناصر بصری خوب یه نظر بیایند. هر بخش از عناصر بصری, باید نکات و عملکرد مناسب را به کاربر ارائه دهد.

عناصر متنی

اساسا عناصر متنی و بصری وب سایت با هم ادغام می شوند. بهتر است, طراحان گرافیک و متخصصان تولید محتوا با یکدیگر همکاری نمایند, تا یک طرح منسجم با عناصر متعادل را ارائه دهند. بر روی محتوای متنی متناسب با تصاویر و گرافیک تمرکز کنید, تا وب سایتی عالی داشته باشید.

فونت ها

فونت باید با طرح گرافیکی, رنگ و تصاویر وب سایت هماهنگ باشد, و طراحی سایت در کرج شما را تقویت نماید. ابزارهایی مانند Canovas Font Combinator می توانند, در یافتن فونت مناسب به شما کمک کنند.

رنگ ها

رنگ ها یکی از عناصری هستند, که در مورد طراحی وب سایت باید به آنها توجه داشته باشید. سعی کنید, رنگ هایی را که بر طراحی بصری و عملکرد وب سایت پشتیبانی دارند, تمرکز کنید. رنگ بندی وب سایت را متناسب با نام تجاری و پیامی که می خواهید, به مخاطبان منتقل کنید انتخاب نمایید.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *