پیش بارگیری

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت

خدمات پشتیبانی سایت

با نگاهی به تهدید های امنیتی نوظهور, متوجه اهمیت خدمات پشتیبانی سایت می شوید. قبل از اینکه وارد مبحث طراحی سایت شویم, یک یادآوری در مورد خدمات پشتیبانی وب سایت ضروری است.

  1. برای اطمینان از فعالیت همیشگی وب سایت, خدمات پشتیبانی وب ضروری است. وب سایت نباید, در هیچ زمانی دچار مشکل و خرابی شود. بخش کلیدی خدمات پشتیبانی سایت, اطمینان از آنلاین بودن سایت است.
  2. هیچ چیز به اندازه کندی وب سایت آزاردهنده نیست, پس به سرعت بارگذاری آن توجه داشته باشید. خدمات پشتیبانی و طراحی سایت باید برای پیدا کردن, راه های کارکرد سریع و درست سایت فعال باشند.
  3. امنیت, در طراحی سایت فروشگاهی و سایر وب سایت ها اهمیت زیادی دارد. سایت باید امنیت اطلاعات محرمانه مشتریان را تامین نماید, و در معرض هک نباشد.
  4. عنصر مشاوره, در قرارداد های خدمات پشتیبانی سایت مهم است. وب سایت ها ثابت نیستند, و در گذشت زمان اغییر و به روز رسانی می شوند. شرکت های پشتیبانی وب, باید در مورد افزودن و ادغام ویژگی های جدید به بهترین نحو, مشاوره داشته باشند.

 

خدمات پشتیبانی سایت

نگهداری و خدمات پشتیبانی سایت

سیستم عامل های طراحی سایت (سیستم مدیریت محتوا) مانند وردپرس, در همه جا وجود دارند. به ندرت, با وب سایتی که بدون سیستم مدیریت محتوا ایجاد شده باشد, رو به رو می شویم. با این حال, شرکت های پشتیبانی وب باید توانایی نگهداری از وب سایت های قدیمی را نیز داشته باشند. وب سایت های کدنویسی HTML, CSS, PHP) و…(, امنیت بیشتری نسبت به وب سایت های که از CMS استفاده می کنند دارند.

CMS  وردپرس, با بیش از 455 میلیون وب سایت, یعنی 30 درصد کل وب سایت ها از سایر رقبا پیشی گرفته است. بنابراین, خدمات پشتیبانی سایت باید وردپرس را کاملا بشناسند. پشتیبانی وردپرس شامل: نصب وردپرس, ایجاد صفحات جدید, پشتیبان گیری وب سایت و انتقال آنها بین سرور ها می شود. همچنین, نصب و فعالسازی افزونه های متداول وردپرس, کدنویسی قابلیت های جدید به زبان برنامه نویسی PHP را نیز شامل می شود.

امنیت

قبلا بیشتر کلاهبرداری ها, از سازمان های بزرگ بانکی و کارت های اعتباری انجام می شد. اما در سال های اخیر, تعداد کلاهبرداری های آنلاین رو به افزایش است. بخش عمده ای از کلاهبرداری از طریق وب سایت, کلاهبرداری از فرد است. کلاهبرداران, اطلاعات کارت های بانکی را از وب سایت ها سرقت می کنند. سپس با استفاده ازاین اطلاعات, اقلامی را از وب سایت های تجاری خریداری می کنند. صاحبان طراحی سایت فروشگاهی, باید هنگام پذیرش سفارشات آنلاین بیشتر مراقب باشند. آنها باید قبل از پذیرش سفارشات و ارسال محصولات, دقت لازم را داشته باشند.

افزایش ارتباطات آنلاین از طریق Zoom, Skype و Teams راه های جدید کلاهبرداری دیجیتال را باز می کنند. کاربران در ارتباطات آنلاین, هویت واقعی طرف مقابل را متوجه نمی شوند. ممکن است طرف مقابل بخشی از سازمان نباشد, و نام کاربری و گذرواژه کاربر را در اختیار بگیرد. سپس, از این اطلاعات برای دسترسی افراد غیرمجاز استفاده نماید.

یکی از راه های کاهش اینگونه کلاهبرداری, احراز هویت دو مرحله ای در وب سایت است. به عنوان مثال, ارسال کد تایید به تلفن همراه یا ایمیل کاربر انجام شود. احراز هویت به ویژه در وب سایت هایی, که اطلاعات کاربران را ذخیره می کنند, اهمیت دارد.

سرعت

یکی از بزرگترین تحولات در دنیای وب, سرعت انتشار در مرورگر های است. گوگل بیش از هر زمان دیگری, به سرعت وب سایت, عملکرد و تجربه کاربری تمرکز دارد. بنابراین, خدمات پشتیبانی سایت باید به این مورد توجه ویژه داشته باشد. تیم های پشتیبانی باید, به سرعت بارگذاری و تاثیر آن بر سئو توجه داشته باشند. تیم خدمات پشتیبانی سایت, باید وب سایت ها را با سرعت و کارایی بالا نگهداری کند. در عین حال, نیاز های مشاغل مختلف را بشناسند, تا برندینگ و پیام رسانی را به روشی مدرن و جذاب انجام دهند.

مشاوره

زمانیکه صحبت از طراحی سایت در کرج و خدمات پشتیبانی سایت می شود, فقط تخصص مهم نیست. توانایی انتقال اطلاعات و توصیه های پیچیده, به گونه ای قابل درک برای مشتری, حیاتی است. در سال های اخیر, کارکنان بیشتری به صورت دورکار و آنلاین به کار می پردازند. این یک فرصت عالی, برای شرکت های خدمات پشتیبانی سایت است. به این دلیل, که می توانند ارتباط کارآمدتری بین مشتری و تیم پشتیبانی را فراهم کنند. تیم خدمات پشتیبانی سایت, در هر زمان که مشتری نیاز به پشتیبانی دارد آنلاین می شود.

بهبود سرعت وب سایت

طبق تحقیقات, 25% از کاربران در صورتیکه بارگذاری وب سایت بیش از 3 ثانیه طول بکشد, از آن خارج می شوند. بارگذاری سریع

, بخش مهمی از تجربه کاربر است. به منظور تطبیق عملکرد های جدید و طراحی زیبای سایت, عناصر کارآمد را به صفحات اضافه نمایید. بازدیدکنندگان وب سایت, به زیبایی و احساس عناصر وب سایت اهمیت می دهند. خدمات پشتیبانی سایت, در صورت لزوم تغییرات لازم بعد از طراحی را به عهده می گیرد. همچنین, دسترسی کاربران به اطلاعات را در کمترین زمان امکان پذیر می سازند. سرعت بارگذاری وب سایت, برای رتبه بندی موتور های جستجو اهمیت زیادی دارد.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *