پیش بارگیری

برنامه ی طراحی سایت

برنامه ی طراحی سایت

برنامه ی طراحی سایت

برنامه ی طراحی سایت, به شما در طراحی وب سایت سازمان یا کسب و کارتان کمک می کند. با استفاده از برنامه ی طراحی سایت می توانید, با کمترین هزینه وب سایت های کامل و سازگار با تلفن همراه ایجاد نمایید. معرفی کسب و کار از طریق رسانه های اجتماعی مانند: فیس بوک, تویتر, اینستاگرام و … لازم است, اما کافی نیست.

اگر می خواهید حضور اینترنتی واقعا نماینده کسب و کار شما باشد. یک وب سایت جذاب و هدفمند طراحی کنید. برنامه طراحی سایت برخلاف رسانه های اجتماعی, کنترل کامل طراحی و مدیریت محتوا را در اختیار شما قرار می دهد. وب سایت ها به شغل, سازمان یا برند تجاری شما اعتبار می بخشد. صفحات مربوط به هر رسانه اجتماعی یکسان طراحی شدند, اما طراحی سایت شخصی کاملا اختصاصی انجام می شود. برنامه ی طراحی سایت یک برند تجاری منحصر به فرد را ایجاد می کند. این خدمات و محصولات خود را در آن به اشتراک می گذارید.

برنامه ی طراحی سایت

برنامه ی طراحی سایت رایگان

تعداد زیادی برنامه ی طراحی سایت رایگان, بر روی اینترنت وجود دارد. اگر از این برنامه ها استفاده کنید, وب سایت شما شامل برند تجاری ارائه دهنده, برنامه خواهد بود. وجود برند تجاری ارائه دهندگان برنامه ی طراحی سایت, بر روی بازدیدکنندگان باهوش تاثیرگذاری کمتری دارد. برنامه ی طراحی سایت رایگان از نظر پهنای باند, فضای ذخیره سازی و ویژگی های دیگر با برنامه های پولی متفاوت است. اگر می خواهید برنامه ی طراحی سایت رایگان را انتخاب کنید. برنامه های Wix و Weebly خدمات رایگان مناسبی ارائه می دهند.

ثبت دامنه

قبل از شروع طراحی وب سایت, به ساخت آدرس دامنه نیاز دارید. سرویس دهندگان هاست و دامنه می توانند, در کوتاهترین زمان آدرس دامنه مورد نظر شما را برای بارگذاری وب سایت ثبت نمایند. سرویس دهندگان, برای ثبت و راه اندازی دامنه از خریدار تعهد یکساله دریافت می کنند. برنامه ی طراحی سایت به شما امکان می دهد, که وب سایت خود را بر روی دامنه خریداری شده از شخص ثالث راه اندازی نمایید.

ابزار های طراحی  سایت

برنامه ی طراحی سایت شامل, ابزار های مختلفی برای ایجاد وب سایت های متفاوت می شود. نمونه هایی از برنامه ی طراحی سایت وجود دارند, که وب سایت را با قابلیت نمایش بر روی تلفن همراه ایجاد می کنند. توسعه دهندگان وب سایت, الگو های هدفمندی را بر اساس اهداف وب سایت به شما ارائه می دهند. هنگامی که یک الگو را برای وب سایت خود انتخاب کردید, باید آن را بسازید. برای سفارشی سازی سایت می توانید رنگ بندی, فونت ها و طرح بندی صفحات را تغییر دهید, و صفحات جدید اضافه کنید.

یک برنامه ی طراحی سایت خوب, صفحات رایج مانند: محصولات, گالری, تماس, درباره ما, سوالات متداول و وبلاگ را ارائه می دهد. همچنین, شما می توانید محتوای سفارشی را به این صفحات اضافه کنید. سفارشی سازی را با افزودن بخش های متنی, تصاویر, دکمه ها و سایر ابزارک ها انجام دهید. برنامه های طراحی سایت قدرتمند علاوه بر صفحات ذکر شده, ابزار هایی از جمله فرم ها, چت, رزرو و فید های اجتماعی را نیز ارائه می دهند.

طراحی واکنشگرا

یک برنامه ی طراحی سایت موفق باید بتواند, وب سایت را با قابلیت نمایش بر روی تمامی صفحات نمایشگر طراحی نماید. برخی سازندگان از رویکردهای کاملا واکنشگرا, برای طراحی سایت در کرج استفاده می کنند. طراحی واکنشگرا یک استراتژی محبوب طراحی وب است, که توسط سازندگان و توسعه دهندگان ارائه می شود.

این رویکرد صفحات وب یکسانی را برای نمایش, بر روی نمایشگر های با ابعاد متفاوت طراحی می کند. از نظر SEO (بهینه سازی برای موتور جستجو) سایتی, که قابلیت نمایش صحیح بر روی صفحات موبایل را ذارد, معتبر شناخته می شود.

پست مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *